Blog wpisy
Producenci
Promocje
Kapsułki Młodość Plus
Kapsułki Młodość Plus

2 600,24 zł

Cena regularna: 2 814,11 zł

Najniższa cena: 2 251,29 zł

Cena (EUR): 600,60 €

szt.
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic

39,01 zł

Cena regularna: 71,00 zł

Najniższa cena: 51,09 zł

Cena (EUR): 9,01 €

szt.
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml

199,97 zł

Cena regularna: 207,81 zł

Najniższa cena: 111,70 zł

Cena (EUR): 46,19 €

Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao
Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao

129,02 zł

Cena regularna: 154,00 zł

Najniższa cena: 129,02 zł

Cena (EUR): 29,80 €

szt.
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia

99,01 zł

Cena regularna: 116,03 zł

Najniższa cena: 85,72 zł

Cena (EUR): 22,87 €

szt.
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu  Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza

285,00 zł

Cena regularna: 357,00 zł

Najniższa cena: 246,78 zł

Cena (EUR): 65,83 €

szt.
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)

89,01 zł

Cena regularna: 103,00 zł

Najniższa cena: 77,06 zł

Cena (EUR): 20,56 €

szt.
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup

1 250,03 zł

Cena regularna: 2 265,01 zł

Najniższa cena: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

szt.
Eliksir Sanqing FOHOW 4 flakony po 30ml ORAL LIQUID – Kordiceps do picia Feniks
Eliksir Sanqing FOHOW 4 flakony po 30ml ORAL LIQUID – Kordiceps do picia Feniks

189,02 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 199,02 zł

Cena (EUR): 43,66 €

Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks
Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks

567,06 zł

Cena regularna: 618,02 zł

Najniższa cena: 597,07 zł

Cena (EUR): 130,98 €

Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty  Feniks
Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty Feniks

189,02 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 119,06 zł

Cena (EUR): 43,66 €

szt.
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty

189,02 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 119,06 zł

Cena (EUR): 43,66 €

szt.

Bioenergomasażer Fohow

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 205,03 zł 7205.03

Cena (EUR): 1 664,21 €

ilość szt.
Zyskujesz 720 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.18
Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, China
Kod produktu: F611

Opis

Bioenergomasażer Fohow


Bioenergomasażer FOHOW to urządzenie, które jest połączeniem zasad tradycyjnej chińskiej medycyny i nowoczesnych możliwości technologicznych. Masaż wykonany za pomoca bioenergomasażera ma za zadanie masaż meridianów, a co za tym idzie usprawnienie przepływu energii Qi organizmie celem jego uzdrowienia i uzyskania balansu.
Bioenergomasażer pozwala na indywidualne dopasowanie mocy masażu do potrzeb osoby masowanej, co jest niezwykle istotne, bowiem zgodnie z TCM siła ucisku ma duże znaczenie i uwarunkowana jest określonymi dolegliwościami oraz płcią.

Wskazania do stosowania:
Bioenergomasażer FOHOW polecany jest wszystkim, którzy:
- odczuwają zmęczenie,
- cierpią na określone dolegliwości,
- mają potrzebę głębokiego relaksu.

Zwieńczeniem masażu jest wmasowanie balsamu, który dodatkowo podtrzymuje dobroczynny efekt zabiegu.

TŁUMACZENIE:

Krok pierwszy: nałożenie żelu do masażu;

Rozprowadzamy żel równomiernie na całej powierzchni pleców, jak również pod pachami. Plecy w tym czasie powinny być rozluźnione.

Krok drugi: opracowanie merydiany Du-May

Ruch rozpoczyna się od punktu Da-zhui i kończy w punkcie Kuangtiao. Stopniowo prowadzimy dłonie uciskającym ruchem poruszając się w kierunku Kuangtiao.  Na punkcie Kuangtiao zatrzymujemy się przez 5-10 sekund. Powtarzamy ten ruch masażu 9 razy dla mężczyzn i 8 razy dla kobiet. Intensywność jest ustawiona w przedziale 14-18 jednostek (można regulować w zależności od indywidualnych predyspozycji osoby masowanej)

Krok trzeci: opracowanie merydiany pęcherza moczowego
Ruch rozpoczyna się po obu stronach punktu Da-Zhui i kończy w punkcie Ba-liao. Dwa kciuki przylegają do punktu Jia-chi, pięć palców przesuwa się w dół przez obszar serca, po czym dłoń powoli unosi się i znowu stopniowo schodzi do regionu punktu Ba-liao i zatrzymuje się tam na  5-10 sekund. Ten ruch masażu powtarzamy 9 razy dla mężczyzn i 8 razy dla kobiet. Intensywność jest ustawiona w zakresie 12-16 jednostek (można regulować w zależności od indywidualnych cech osoby masowanej)

Krok czwarty: opracowanie kolaterali Luo Mai
Ruch rozpoczyna się z dwóch stron od punktu dazhui, i kończy się w strefie punktów kuan-tiao. Obie ręce zaczynają ruch z dwóch stron punktu dazhui i suną ściśle przylegając do ciała wzdłuż kanału pęcherza moczowego. Po zewnętrznych granicach łopatek, omijając je dłonie przemieszczają się pod pachy, gdzie znajduje się punkt jiquan. W strefie punktu jiquan zatrzymujemy się na 10 sekund a następnie odrywamy dłonie od ciała osoby masowanej. Kontynuujemy opracowanie kanałów ruchem w dół pleców, przesuwamy ściśle przylegają-ce do powierzchni pleców dłonie do obszaru drugiego znajdującego się w okolicy zakończenia żeber, na wysokości zakończenia żeber dłonie rozchodzą się, Po bokach na wysokości żeber zatrzymujemy dłonie na 10 sekund a następnie odrywamy je od ciała osoby masowanej. Przechodzimy do trzeciego obszaru, znajdującego się na talii. Wykonujemy ruch poziomy masując energetyczny kanał znajdujący się na talii, wykonujemy go 9 razy. Następnie przesuwamy dłonie przez punkty baliao na punkty Kuangtiao. Na punktach kuangtiao zatrzymujemy dłonie na 10 sekund a następnie łączymy kciuki obu rąk i odrywamy dłonie od ciała osoby masowanej. To jest pełny krok, który powtarzamy u kobiet i mężczyzn po 3 razy.

Krok piąty: utrwalone oddziaływanie na kanał Du mai.
Jedną rękę umieszczamy na punkcie Chang Qiang a drugą na punkcie Da Zhui. Stopniowo zwiększamy intensywność prądu (w miarę możliwości adaptacyjnych osoby masowanej), po osiągnięciu wystarczającej intensywności należy wytrwać w niej 1 minutę a następnie gwałtownie zmniejszyć do wartości początkowej. Dłoń znajdującą się na punkcie Dazhui obracamy o 90 stopni i przemieszczamy w dół pleców. Prowadzimy ją po kanale Dumai w okolice talii. W ten sposób płynnie przechodzimy do kroku szóstego.

Krok szósty: utrwalone oddziaływanie na merydianę otaczającą Dai Mai
Obie ręce układamy w strefie punktu Min Meng i mocno przyciskamy do otaczającej merydiany Dai Mai. Intensywność prądu stopniowo zwiększamy aż do wystąpienia uczucia lekkiego bólu w okolicy talii u osoby masowanej. Utrzymujemy 1 minutę. Gwałtownie zmniejszamy intensywność do 18 jednostek. Łączymy obie dłonie i odrywamy od ciała osoby masowanej.  Tę część masażu powtarzamy dwa razy.

Krok siódmy: utrwalone oddziaływanie na punkt Cheng Fu
Nakładamy żel do masażu na okolice punktów Cheng fu na każdej nodze. Obie ręce ściśle przylegają do punktu Cheng Fu, lekko popychamy je do góry w kierunku pośladków.  Stopniowo zwiększamy intensywność prądu (w miarę możliwości adaptacyjnych osoby masowanej) i pozostawia na 1 minuty. Następnie gwałtownie zmniejszamy intensywność do 18 jednostek. Łączymy kciuki i odrywamy od ciała osoby masowanej.

Krok ósmy: wyprowadzenie z punktów patogennego czynnika „wiatru” poprzez oddziaływanie na odnośne punkty biologicznie aktywne.
Masaż rozpoczyna się z dwóch stron od punktu dazhui. Układamy dłonie na punkcie jienjin i wykonujemy ruchy łączenia palców (kciuki lub palce serdeczne) odliczamy do trzech, następnie rozłączamy palce i odliczamy do 5.  To działanie powtarzamy 5 razy. Następnie obie ręce przesuwamy w dół wzdłuż kanału energetycznego pęcherza moczowego. Okrążamy łopatki i po ich dolnej granicy doprowadzamy dłonie do znajdującego się pod pachami punktu jiquan. Prosimy osobę masowaną, aby wyciągnęła ręce do przodu i rozstawiła palce rąk. Ściśle przylegające do ciała ręce przesuwamy na punkty binnao i zatrzymujemy się na pół minuty. Następnie ściśle przylegające do ciała dłonie przemieszczamy w strefę punktów  Qi chi i cizi i zatrzymujemy na minutę. Następnie przesuwamy dłonie w strefę punktu shou-sanli  i zatrzymujemy na pół minuty. Następnie schodzimy do strefy punktów nei wai guan  i zatrzymujemy na minutę. Przesuwamy ręce w dół obejmując nadgarstki  opracowujemy punkty  szenmen i  taiyuan, zatrzymujemy w tym miejscu dłonie na pół minuty. Następnie schodzimy w dół w strefę punktów hegu i houxi i zatrzymujemy się tam na 1 minutę. Zmniejszamy częstotliwość do 16 jednostek i ściągamy nasze dłonie z dłoni osoby masowanej. Następnie zaczynając od kciuka po kolei opracowujemy każdy palec dłoni prze 3 sekundy ruchami w dół.

Krok dziewiąty: Wmasowanie balsamu energetyzującego
Podstawowe wymagania: Balsam energetyzujący należy nanieść na całą powierzchnię pleców, a w szczególności na punkt Da Zhui, Ba-liao, A-shi-xue, a następnie owinąć skórę folią do żywności na 30 minut.

Wskazówki po wykonaniu procedury: należy dopilnować, aby osoba po masażu nie prze-chłodziła się, należy zabezpieczyć ją w konieczne produkty, opowiedzieć reakcjach, które mogą wystąpić przed poprawą i wyjaśnić, że te reakcje są zupełnie normalne i nie należy się ich bać.

1. Należy poinformować osobę masowaną, że nie może się ona przechłodzić oraz, że w ciągu najbliższych 2 godzin nie może się kąpać.
2. Należy uprzedzić osobę masowaną, że w ciągu 2 godzin od procedury masażu nie piła mocnej herbaty. Najlepiej doradzić takiej osobie, żeby piła ciepłą wodę lub osłodzony wywar z imbiru.
3. W zależności od stanu organizmu osoby poddającej się procedurze masażu, należy do-brać odpowiednie suplementy.
4. Należy uprzedzić osobę poddającą się procedurze masażu o możliwym wystąpieniu re-akcji a także o metodach radzenia sobie z nimi.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium