Blog wpisy
Producenci
Promocje
Kapsułki Młodość Plus
Kapsułki Młodość Plus

2 600,24 zł

Cena regularna: 2 814,11 zł

Najniższa cena: 2 251,29 zł

Cena (EUR): 600,60 €

szt.
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic

39,01 zł

Cena regularna: 71,00 zł

Najniższa cena: 51,09 zł

Cena (EUR): 9,01 €

szt.
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml

199,97 zł

Cena regularna: 207,81 zł

Najniższa cena: 111,70 zł

Cena (EUR): 46,19 €

Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao
Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao

129,02 zł

Cena regularna: 154,00 zł

Najniższa cena: 129,02 zł

Cena (EUR): 29,80 €

szt.
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia

99,01 zł

Cena regularna: 116,03 zł

Najniższa cena: 85,72 zł

Cena (EUR): 22,87 €

szt.
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu  Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza

285,00 zł

Cena regularna: 357,00 zł

Najniższa cena: 246,78 zł

Cena (EUR): 65,83 €

szt.
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)

89,01 zł

Cena regularna: 103,00 zł

Najniższa cena: 77,06 zł

Cena (EUR): 20,56 €

szt.
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup

1 250,03 zł

Cena regularna: 2 265,01 zł

Najniższa cena: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

szt.
Eliksir Sanqing FOHOW 4 flakony po 30ml ORAL LIQUID – Kordiceps do picia Feniks
Eliksir Sanqing FOHOW 4 flakony po 30ml ORAL LIQUID – Kordiceps do picia Feniks

189,02 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 199,02 zł

Cena (EUR): 43,66 €

Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks
Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks

567,06 zł

Cena regularna: 618,02 zł

Najniższa cena: 597,07 zł

Cena (EUR): 130,98 €

Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty  Feniks
Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty Feniks

189,02 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 119,06 zł

Cena (EUR): 43,66 €

szt.
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty

189,02 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 119,06 zł

Cena (EUR): 43,66 €

szt.

Opinie o produktach Fohow

37

Stosujesz produkty Fohow? Napisz swoją opinię!

 

OPINIA
o produktach firmy FOHOW FENIKS
na podstawie własnego doświadczenia

    Fohow poznałam dzięki mojej ukochanej aptece, otwartej na leki prawdziwie leczące.  Zaczęła mi się infekcja gardła, na co zaproponowano mi Fohow Oral Liquid. Już po dwóch godzinach od przyjęcia tylko 5 ml poczułam poprawę. Jedna buteleczka jednak nie wystarczyła, bo to był początek zapalenia oskrzeli. Dzięki Fohow przeszłam przez to pozostając aktywną, co ważne, bo moja praca jest wymagająca. Pracuję na budowie. Kupiłam ten lek  również dla kolegi z pracy, bo udręczony antybiotykami nie mógł opanować choroby. Oczywiście pomogło. Niedługo potem opiekująca się mną bardzo mądra doktor zdiagnozowała u mnie zagrzybienie. Po sprawdzeniu składu Oral Liquid, którym się jej pochwaliłam, uznała, że i z w tym przypadku najlepiej mi to pomoże. Powiedziała też, że skład jest rewelacyjny, wolny od chemii i że to leki z najwyższej półki. Miałam też problem      z układem krążenia, więc poprosiłam w aptece, aby znaleźli coś odpowiedniego, najlepiej w ofercie Fohow i zamówiono mi Xueqinfu. Znów byłam zaskoczona efektem. Wystarczyło, że przyjęłam przez 3 dni po jednej kapsułce i krew zaczęła we mnie szybciej krążyć. Zimne dotąd stopy i dłonie stały się gorące. Musiałam zmniejszyć dawkę do jednej kapsułki co trzeci dzień.


Ale prawdziwe emocje były dopiero przede mną. Zainteresowałam się firmą Fohow, znalazłam stronę internetową i zapoznałam się z pełną ofertą. Z zaufaniem już do firmy wybrałam perły księżniczki, bo jestem w okresie po menopauzie, więc pewne problemy dają znać o sobie, ale także  Sanqing, pasty do zębów, pastę z róży płatków, herbatę Liuwei Cha oraz opaskę na oczy.
Całe szczęście, że pierwszą perłę księżniczki zastosowałam z soboty na niedzielę.  Dobrze też, że dzięki właśnie temu zaufaniu do Fohow nie wpadłam w panikę, bo to był tajfun przeżyć, tak gwałtownie zareagował mój  organizm. Obudził mnie niedługo po zaśnięciu ogień w środku, ból i parcie w dole brzucha. A to był dopiero początek, bo w miarę, jak lek się wchłaniał, efekty jego działania stawały się coraz intensywniejsze i przesuwały w górę. Zdrętwiały ręce, ból w okolicy zatok, serce jak młot, wszędzie czuję szybki puls. Noc nieprzespana w bólu, zdrętwieniu  i pieczeniu w środku. Rano półprzytomna wysłałam sms do mojej doktor; odpisała, że toksyny się uwalniają. Na spokojnie więc obserwowałam dalszy ciąg reakcji organizmu. Lędźwie były tak obolałe - brzuch i kręgosłup, że z trudem mogłam wstać i chodzić zgięta wpół, wszystkie mięśnie bolały jak przy grypie. Przeleżałam cały dzień w łóżku bezsilna. Temperatura zwiększyła sią do 38, różne bóle „chodziły” po mnie. Czułam dokładnie i mogłam obserwować, jak po kolei  oczyszczają się poszczególne części mojego ciała. Zatoki, serce, mięśnie, stawy, narządy rodne, a także bark po niedawnej operacji. Taki spektakl. Wieczorem wszystko powoli zaczęło odpływać, temperatura spadać i noc przespałam bez problemu. W dzień, choć organizm zmęczony jeszcze po tej walce, czułam się znakomicie, jakby uwolniona i z nowa energią. Nie był to jednak koniec niespodzianek. Trzeciego dnia nie udało mi się wyjąć tej perły, bo nie doczytałam o sznureczku. Musiałam poprosić o pomoc ginekologa. Trafiłam na bardzo miłą, starszą panią doktor, która zaciekawiła się perłą i moją relacją także o pozostałych specyfikach, zapisała sobie nazwę firmy Fohow. Stwierdziła u mnie stan zapalny z powodu niskiego poziomu estrogenu.


Kolejne perły, to takie same objawy, lecz o znikomej intensywności w stosunku do tej pierwszej, za to już po 10-15 minutach od zaaplikowania się zaczyna. Od drętwienia nóg itd. Kuracja Perłami księżniczki wyleczyła mi stan zapalny narządów rodnych, ale także oczyściła mój organizm i skończył się problem z zatokami przynosowymi. Przestał też boleć kręgosłup w odcinku lędźwiowym i operowany bark, który, jak słyszałam od lekarza, może dawać znać o sobie przez  2 lata od operacji.


Muszę jeszcze wyjaśnić, że działania prozdrowotne podjęłam jakieś 10 lat temu bojkotując obowiązującą „medycynę” akademicką i cały przemysł  farmaceutyczny. Możliwe, że dlatego opisane przeze mnie objawy były tak mocne. Stosowałam różne formy oczyszczania, odkwaszania i suplementacji. Poznałam wiele naprawdę dobrych produktów, ale nic nie potrafiło zadziałać tak skutecznie i w takim tempie, jak produkty Fohow, które dotychczas zastosowałam, a nie spróbowałam jeszcze wszystkiego.  


Myślę sobie, że jestem wielką szczęściarą, jeśli trafiłam na lekarstwa Fohow na bazie kordycepsu, który, jak dowiedziałam się przypadkiem, był zarezerwowany wyłącznie dla chińskiej rodziny cesarskiej. Mogę czuć się tak ważna dla losu, jak kiedyś oni. Pewnie dlatego, że urodziłam się w Roku Smoka, bo to tak, jak urodzić się w czepku. W charakterystyce Smoka jest napisane, że „Zadanie było niewykonalne, ale Smok o tym nie wiedział i je wykonał”. Mogę zaświadczyć swoim 64 letnim życiem, że Smok tak ma.  


Choć wypracowałam emeryturę, nie mam zamiaru kończyć swej zawodowej aktywności, tym bardziej, że lubię swój zawód. Wchodząc w trzeci okres swojego życia zauważam, że można je nadal wypełniać atrakcjami. Wróciłam do łucznictwa, które uprawiałam w młodości i trenuję latanie w tunelu aerodynamicznym wraz z moją doktor (w moim wieku) wzbudzając podziw młodych. Nawet operacja barku,  do której doprowadził zły lekarz, nie jest w stanie mnie powstrzymać. Terapeuci nie spodziewali się, że przywrócą mi pełną sprawność barku, a stało się tak już po 7 miesiącach od operacji. Podkreślają oni, że w dużej mierze dzięki mojej motywacji i takiego nastawienia do życia, ale bez ich wielkiej wiedzy i umiejętności nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu. Fohow też się trochę przyczynił usuwając toksyny z okolicy barku, co wyraźnie czułam podczas działania perły księżniczki.

Swoje doświadczenie z Fohow przekazuję chorującym znajomym, a takich jest coraz więcej i więcej. Nienaturalny stan chorobowy stał się bowiem normą. Dzięki Fohow przynajmniej ja i moje otoczenie mamy szansę na uratowanie się od chorób i niesprawności.

Dziękuję Ci FOHOW, że jesteś.

DIANA


Warszawa, dnia 2.03.2017 r.

###########################################################

Jestem 22-letnią kobietą. O nowotworze dowiedziałam się w styczniu 2016 roku. Zdiagnozowano chłoniaka Hodgkina drugiego stopnia. Miałam aktywne metabolicznie węzły szyi oraz zlewające się pakiety w śródpiersiu, największy o masie 90x113x111 mm. Pojawił się też płyn w obu opłucnych.


O produktach firmy FOHOW dowiedziałam się jeszcze przed rozpoczęciem chemioterapii (6 cykli ABVD). Zaczęłam pić Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID na zmianę z Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty Feniks z Mrówkami górskimi Roger. Na początku były to niewielkie dawki dwa razy dziennie, które stopniowo zwiększałam. Już po kilku dniach zauważyłam poprawę w funkcjonowaniu mojego organizmu. Miałam więcej energii, bóle w klatce piersiowej były coraz słabsze, poprawił się mój stan fizyczny, co rzutowało na poprawę samopoczucia psychicznego.


Gdy zaczęłam chemioterapię nadal piłam Cordiceps. Zauważyłam, że organizm szybciej metabolizował chemię, miałam więcej siły, zwiększyła się moja odporność, którą chemia doszczętnie zniszczyła. Do suplementacji podczas leczenia dodałam Fohow Meigui tubka Pasta Róża Feniks z płatków róży. Niwelowała ona smak chemii, który zwykle utrzymywał się kilka dni oraz mdłości. Dzięki niej nie musiałam brać tabletek przeciwwymiotnych.
Pod koniec leczenia i po jego zakończeniu stosowałam również tabletki Fohow Gaoqian. Poprawiła się  moja perystaltyka jelit, organizm czyścił się z toksyn, oprawiła mi się cera oraz kondycja paznokci.


Moja walka trwała niecały rok, obecnie jestem w stanie remisji. Produkty firmy FOHOW bardzo mi pomogły, wzmocniły organizm przed, jak i w czasie leczenia, co było kluczowe w zwalczaniu komórek nowotworowych. Szczerzę polecam je każdemu.

###########################################################

Zdany doktorat. Radość. Euforia. Emocje. Wielkie emocje. Zbyt silne emocje. Główny silnik pada. Silne wzruszenie powoduje rozstrój centralnego systemu nerwowego. Nie można się dziwić. Pracował przecież na pełnych obrotach przez tyle miesięcy, lat. Jestem artystką i alergikiem– przeemocjonowałam się. Jakoś to będzie – popiję melisę, posłucham relaksującej muzyki, pójdę na spacer. Jakoś to będzie.

Nie było.

Pojawiły się duszności, silne, dziwne, jakby w wielkim pokoju brakowało powietrza, czułam się jak w kopalni, bóle mięśni, bezsens ogólny i przerażający. Lęki, agorafobia, klaustrofobia i wszystkie te inne. Niemożliwe! Przecież jestem i byłam pełna energii, może czasem zbyt dużo. Ten lęk, że powietrze zaraz się skończy. Mięśnie nie chciały ze mną chodzić. Głowa była obok. Myśli stały się rodem psychiatryczne. Świat mnie wypluł i zostawił.

Jak duszności - to astma. Diagnoza w sumie słaba, ale poddałam się leczeniu, bo, a nuż, to trafna diagnoza, wreszcie może ktoś pomoże.
Steryd. O fuj!
Nie działa.
Steryd nr 245. O fuj nr 245!
Nie działa.
Badanie nr  34567. Nie mam astmy i nigdy jej nie miałam. Błędna diagnoza.
Jestem zła!!!!! Więc co to było? System nerwowy do wymiany. Wszystko jest słabe, bez życia, nie przyjmuje substancji odżywczych, zatoksycznione. I stąd to wszystko.

Trafiam do doktor irydolog, która zapisała mi leki. Firma Fohow. Bliżej mi nieznana. Małe zgrabne buteleczki nazwała ELIKSIREM PIĘKNA, działającym na wszystkie meridiany w człowieku. O! Temat mi bliski!

KURACJA nr 1
Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia.
Miał mnie wzmocnić cieleśnie i duchowo. Zwłaszcza duchowo było mi potrzebne.
Miał naprawić zło, które wyrządza stres. Ten widzialny i ten niewidzialny, na poziomie komórkowym. Miał tchnąć życie w słabe krążenie, usunąć zgromadzone toksyny, wzmocnić słabego ducha w jeszcze słabszym ciele.
Podwójna kuracja. Zakończona sukcesem!
KURACJA NR 2
Kapsułki FOHOW LINCHZHI Feniks (Reishi)
Wszystko zaczyna wracać do poprzedniego stanu idealnego zdrowia. Słońce świeci jak dawniej, deszcz wygląda jak dawniej, znów mam siły. Wszystko pasuje do wszystkiego. Jakby ktoś zrzucił ze mnie pancerz napięć, stresów, lęków.

KURACJA NR 3
W prezencie dostaję od kogoś PAS FARADYCZNY NA SZYJĘ, także firmy FOHOW.
Podbudowana pozytywnym wrażeniem poprzednich kuracji dzielnie noszę go na szyi, czując jak budowane latami napięcie, spięcie, powoli ustępuje, jak wszystkie części ciała zaczynają współgrać ze sobą. Lata spędzone przy komputerze pozabijały moje barki, szyję i kręgosłup.
Wreszcie mam na to sposób – nie tylko działający ściśle rehabilitacyjnie. Znów, to połączenie działania cielesnego i duchowego, tak często pomijanego w medycynie.
Wracam i jestem na nowo. Urodziłam się na nowo.  Znów jest dużo powietrza. Mięśnie prowadzą mnie gdzie tylko i jak długo chcę.

Głowa i wszystko co w niej wróciło z dalekiej podróży. Odzyskuję spokój. Ten zewnętrzny i komórkowy. Zmiany są trwałe i widoczne. Oczy stają się jasne i promieniste.
Czuję, jak każdy organ działa jak dawniej, wszystko jest zharmonizowane i szczęśliwe. Stres zostaje zredukowany.

Śpię i znów się wysypiam.

Czuję, że zaczynam ciekawą przygodę z produktami Fohow.
Łączą one to co najcenniejsze, czyli ducha i ciało, ciało we wszystkich najważniejszych aspektach.

HOLISTYCZNIE I MĄDRZE, CZYLI TAK, JAK POWINNA WYGLĄDAĆ MEDYCYNA XXI WIEKU, MEDYCYNA WSPÓŁCZESNA!
PRODUKTY FOHOW DOCIERAJĄ GŁĘBOKO DO PRZYCZYNY WSZYSTKICH CHORÓB. WZMACNIAJĄ DUCHA, LECZĄ CIAŁO.
DZIĘKUJĘ WAM ZA TO!!! BĄDŹCIE,TRWAJCIE, NIE ZMIENIAJCIE SIĘ I ROZWIJAJCIE SIĘ!
Justyna

###########################################################

Witam!
Stosowałam u męża pastę do zębów z cordycepsem który  miał silny stan zapalny dziąseł. Dentyści chcieli usuwać 3 zęby, ale po 2 latach stosowania, stan zapalny na tyle się zmniejszył że nie wymagał usuwania zębów. Drugim produktem który  z powodzeniem stosowałam u wielu pacjentów to była pasta z róży. Szczególny przypadek to był chłopiec z ciągłymi biegunkami stresowymi z wieloma alergiami min. Skórnymi, oraz osłabieniem napięcia mięśniowego. Dziecko obecnie świetnie się rozwija alergie skórne występują tylko sporadycznie oraz poprawiło się napięcie mięśniowe jak sygnalizowała matka dziecka po konsultacji z ortopedą.
Pozdrawiam serdecznie

Joanna

###########################################################


Jestem bardzo zadowolony z produktu firmy FOHOW o nazwie kapsułki LINCHZHI.  Bardzo pozytywnie wpływają na nastrój i każdy dzień nabiera lepszego znaczenia. Po stosowaniu tego preparatu mam więcej energii aby stawiać czoła problemom dnia codziennego. Wielokrotnie zdarzało mi się korzystać z tego produktu w sytuacji zwiększonego wysiłku fizycznego i psychicznego. Zdecydowanie polecam ten produkt wszystkim zapracowanym osobą.

Z poważaniem
Bartłomiej

###########################################################

Polecam produkty e fohow, skład bardzo dobrze dobrany nawet dla najbardziej wycienczonych osób, pomaga w leczeniu nowotworów,

Iwona

###########################################################

 Ania
10 marca 2017

Witam, Zastosowałam perły księżniczki, chociaż nie miałam problemów ginekologicznych. Stosuję naturalne metody zawsze kiedy tylko mogę. Wyleczyłam sobie nadżerkę, która kwalifikowała się do usunięcia za pomocą nasączanych tamponów olejkiem rokitnikowym przez okres 10 dni po menstruacji na noc. Więc zainteresowałam się również tamponami medycyny chińskiej. Zastosowałam dwie perełki. Po zastosowaniu jednej, po jej usunięciu pojawił się u mnie biały nalot i swędzenie sromu, jak przy drożdżakach. Trwało to ok 3-4 dni, więc moim zdaniem fajnie odczekać między 1 a 2 tamponem ok 5 dni. Wówczas miałam mieszane odczucia, bo odczuwałam tylko swędzenie, pieczenie, suchość pochwy i brak ochoty na sex. Były też pozytywne skutki. Wargi sromowe z koloru ciemnego (średni brąz) zrobiły się różowe i napięte, przebarwienia na ramionach przejaśniły się a niektóre znikły i zazwyczaj sucha skóra stała się bardziej elastyczna i nawilżona. W trakcie czyszczenia macicy wydostało mi się coś na kształt mazi (ale było dosyć twarde, jak przemoczony materiał) koloru beż konsystencji wystygniętego budyniu. To jedyne co mi wyszło z zewnątrz. Po 5 dniach powtórzyłam kuracje ale swędzenie nie powróciło tylko ta beżowa maź znowu wyszła na zewnątrz. Natomiast sex to jak niebo a ziemia. Nigdy nie narzekałam na brak chęci i suchość pochwy. Zawsze byłam chętna i mokra ale obecnie odczucia są tak intensywne, że przeżywam sex na nowo. partner twierdzi, że również jest ciaśniej. :) Polecam wszystkim perełki ale dajcie sobie czas na oczyszczanie i powrót do formy.

###########################################################

z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej korzystam dopiero 2 lata ponieważ obiecałem tym co mi życzyli 100 + ze zrobię wszystko by ich życzenia się spełniły oczywiście fundamentem tej medycyny jest właściwa piramida zywieniowa która jakoś juz sobie ułożył em także zero pasożytów w organach czapki z głów przed TMC poprawiłem wszystkie wyniki

Ireneusz

############################################################

bardzo dobra
przesylke otrzymalam szybko
perelki ksiezniczki-rewelacja
wyszlo mi masa bialej substancji
szkoda ze nie wiedzialam o nich wczesniej
moze moja siostra mialaby szanse przezyc raka jajnika
wielka szkoda ze sa w tak znikomy sposob rozpowszechnione
uratowalyby zycie niejednej kobiecie
pozdrawiam i dziekuje

Hania

###########################################################

 

Komentarze do wpisu (37)

24 marca 2017

Panowała grypa świńska po wizycie około 2 godzin na terenie szpitala na drugi dzień dostałam wysokiej gorączki zaczęłam pić oral i uparłam się że nie wezmę antybiotyków Objawy mogły wskazywać na grypę świńska tak osłabłam że nie mogłam podnieść się z łóżka. Wydać pieniądze na zbadanie czy to wirus szkoda mi było postanowiłam je przeznaczyć na zakup kilku opakowań oralu i nadal prowadzić kurację. W dniu gdy ból był nie do wytrzymania stosowałam leki przeciwbólowe. Choroba trwała prawie 2 tygodnie, ale potem szybko wracałam do sił. Nigdy nie dowiem się czy to była świńska grypa ale wcześniej nie przechodziłam tak ciężko i długo żadnego przeziębienia. Zostałam zwolenniczką naturalnego leczenia. Kupiłam literaturę o medycynie chińskiej i tam odnajduję te zioła i grzyby które są w produktach Fohow. Cenię sobie z tej firmy to co wpływa na metabolizm oczyszczanie i przy okazji waga mi spada. Lubię popijać ich herbatę, pastę z róży i od czasu do czasu piję sanquing na jelita. O antybiotykach zapomniałam że istnieją. Dobrze, że w Polsce są dostępne takie produkty z tak wysokiej póki, kiedyś tylko cesarz Chin i jego dwór miał dostęp do grzyba Kordiceps.

13 kwietnia 2017

Witam, używam eliksiru Feniks Fohow oral CoridycepsLiquid oraz herbatkę Liuwei CHA, żeby zmniejszyć poziom cholesterolu, czuję więcej sił witalnych, sen lepszy,jestem spokojniejsza, samopoczucie ok. Jeszcze nie robiłam kontrolnych badań po zastosowaniu, gdyż jeszcze za wcześnie, na pewno powtórzę kurację na kolejny miesiąc. Wierzę, że nie będę musiała stosować statyn. Wiem, że te produkty są dobre, gdyż np. linchzhi i siueczinfu feniks stosuje bliska mi osoba i jest zadowolona :)

1 czerwca 2017

Witam wszystkich Stosuje perły księżniczki. Jestem na etapie trzy dniowej przerwy pomiędzy drugą a trzecią perłą. Z pochwy wychodzi mi coś co opisują Panie jako nasączony papier. Jednak martwi mnie wnętrze pochwy. Aplikując druga perłę wyczułam jakby wnętrze pochwy zmieniło swoją fakturę-jakby całe było pełne mokrej bibuły. W zasadzie nie czuje ze to cześć mnie lecz nowy twór. Mam tez wrażenie, że zmniejszyła się drożność w pochwie. Czyżby aż tyle złogu powstało ? Martwię się,ze tego wszystkiego jest tam za dużo i utknęło to w środku ? Czy któraś z Pań doświadczyła czegoś podobnego?

6 września 2017

Jestem bardzo zadowolona z produktów ale i z kontaktu ze sprzedającym- szybka realizacja, odpowiedzi na pytania- polecam. Nic nie ryzykujesz kupując tutaj :)

6 września 2017

Produkt kupiony. Szybka dostawa i efekt przerósł oczekiwania. Polecam wszystkim

6 września 2017

Witam. O perłach księżniczki dowiedziałam się przypadkiem, a jako że jestem zwolenniczką naturalnych metod leczenia postanowiłam je wypróbować. 2 lata temu przeszłam zabieg laparoskopowego usunięcia torbieli jajnika, przy okazji zabiegu okazało się, że mam również endometriozę. Od tej pory towarzyszył mi ciągły stres czy torbiele znowu nie zaczną tworzyć się na nowo, zwłaszcza że dość często odczuwałam dolegliwości z tym związane. Już po użyciu 1 perły nastąpiła znaczna poprawa, wszelkie dolegliwości zniknęły. Organizm zaczął się oczyszczać, ale po wcześniejszym przeczytaniu wielu komentarzy byłam na to przygotowana. Niezmiernie się cieszę, że trafiłam na perły e-fohow, na pewno to nie ostatni Wasz produkt jaki zakupię. Pozdrawiam serdecznie

6 września 2017

Polecam wszystkim!

6 września 2017

bardzo dobry sklep, szybka dostawa, polecam

6 września 2017

używam Eliksir Feniks - szybko zauważyłam poprawę samopoczucia i odporności całego organizmu. Bardzo polecam te naturalne produkty każdemu kto chce w sposób świadomy i całkowity zadbać o siebie.

6 września 2017

Perły księżniczki produkt który rewelacyjnie oczyszcza cały organizm. Polecam.

6 września 2017

Zakupiłam perły księżniczki oraz Fohow Oral do picia. Z obydwu produktów jestem bardzo zadowolona. Perły wyleczyly mi przewlekly stan grzybiczny pochwy, który dreczyl mnie od lat. Obecnie uzywam jednego tamponu po kazdym miesieczkowaniu jako profilaktykę. Fohow natomiast zakupiłam na wzmocnienie układu immunologicznego u córki. Kurację będzie przechodziła cała moja rodzina 2 razy do roku.

7 września 2017

Używam wkładek higienicznych Fohow i jestem z nich bardzo zadowolona, przy czym czuję że są odpowiednie dla mojej wrażliwej skóry. Polecam ten produkt każdej dbającej o siebie kobiecie.

7 września 2017

Polecam wszystkie produkty Fohow - szczególnie Eliksir i pastę różaną. Kurację stosuje dla całej mojej rodziny - także dla dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni a efekty obserwujemy każdego dnia. Mam tez dużo znajomych którzy od lat stosują produkty Fohow.

7 września 2017

Z produktów firmy Fohow korzystam już długi czas, natomiast sklep e-fohow.pl znalazłem jako dystrybutora z najniższymi cenami. Sklep profesjnalny, prodkty oryginalne, szybki kontakt i natychmiastowa przesyłka. Polecam

7 września 2017

Stosuję pastę z róży Megui. Podaję ją również synkowi ma obecnie 1,5 roku. Dowiedziałam się od znajomej, że w jej przypadku po zastosowaniu pasty pozegnała się z alergiami i dyskomfortem w jelitach. Przymierzam się do zakupu Oral Liquid Cord. Polecam.

8 września 2017

zdiagnozowano u mnie miniudary mózgu wcześniej leczono mnie psychiatrycznie neurologicznie i kardiologicznie. Mam problemy chorobowe i z wątrobą i z trzustką/przeszłam ostry stan zapalny/.Od znajomej dowiedziałam się że kapsułki Linchzhi w przeciągu miesiąca pomogły w rozwoju psychicznym jej 3 letniego synka zaczął ładnie mówić i szybciej reagować na polecenia. Zakupiłam produkty które poleciła mi bardzo miła pani ze sklepu cierpliwie wysłuchawszy mojej historii choroby.Stosuję stosunkowo krótko a już np.lepiej śpię.Wiem że trzeba przebyć całą kurację i tak zrobię bo wiem że artykuły Fohow nie mają żadnych skutków ubocznych.Pozdrawiam

10 września 2017

Polecam kapsułki linchzi, częste bóle głowy ustąpiły po ich stosowaniu, nastąpiła ogólna poprawa samopoczucia

11 września 2017

Z produktów FOHOW stosowałam dotychczas trzy, tj. Perły księżniczki, Eliksir Feniks Fohow oraz wapno Haicao Gai wapno. Perły wyleczyły mnie z nawracających infekcji intymnych a wapno pomaga odbudować kosci - innych preparatów nie przyswajam. Eliksir Feniks wzmacnia odporność i dzięki niemu czuję, ze mam wiecej energii. Produkty Fohow na stałe zagościły w mojej apteczce. Polecam je tez znajomym.

11 września 2017

Stosowałam "Perły księżniczki", bardzo mi pomogły w dolegliwościach ginekologicznych, natomiast mamie poleciłam kapsułki mózgowe Linchi w celu poprawy pamięci i koncentracji (mama jest bardzo zadowolona i stosuje je regularnie). Produkty Fohow są naprawdę godne polecenia. Pozdrawiam i szczerze polecam

13 września 2017

Produkty Fohow to preparaty najwyższej jakości. Eliksir Feniks wspomaga leczenie nowotworów, natomiast kapsułki Linchzhi Reishi sprawdzają się świetnie jako suplement diety, poprawiając pracę mózgu oraz wpływając na lepsze samopoczucie.

30 stycznia 2018

Bardzo proszę o odpowiedź! Drogie Kobiety, trochę się pogubiłam w tym co wyciągać. Jestem po pierwszej globulce, czyszcze wzystko co białe i co najniżej. Mam wrażenie, że zrobiło się ciaśniej w wejściu do pochwy. Proszę powiedzcie mi jak dokładnie dbałyście o higienie? Jestem trochę zagubiona. Dziękuje

19 lutego 2018

Najlepszy dostawca produktów Fohow w Polsce

19 lutego 2018

Serdecznie polecam i produkty i importera Fohow.

20 lutego 2018

stosuje perły księżniczki i fohow sanbao :) Są w moim domu zawsze :) :) Polecam

20 lutego 2018

Produktem, którego używam są perły księżniczki. Jestem po 4 opakowaniach i zaobserwowałam już efekty działania tego specyfiku. Cały czas pochwa czyści się, ale poprawiła się wilgotność i napięcie warg sromowych. Zauważyłam również poprawę jakości skóry na twarzy. Cera zrobiła się gładka i promienna. Mam zamiar dalej używać tego produktu i gorąco go polecam osobom, które dbają o swoje zdrowie i higienę życia.

20 lutego 2018

Polecam na odporność u dzieci i na choroby u dorosłych ludzi

20 lutego 2018

Świetna i mila obsluga. Robie tu zakupy od wielu miesiecy i jeszcze sie nie zawiodlem i raczej nie zawiode

21 lutego 2018

super produkty i zupełnie bez wszechobecnej chemi.polecam

3 marca 2018

Polecam zakupy w tym sklepie. Produkt który kupiłam był wskazany przez mojego lekarza prowadzącego. Okazał się skuteczny zgodnie z opisem. Przesyłkę otrzymałam już następnego dnia.

1 maja 2018

Proszę o odpowiedź jak stosować tzw perły księżniczki w okresie po ustąpieniu miesiączki (50 lat) chętnie kupię.

20 sierpnia 2018

Serdecznie polecam i produkty i importera Fohow.

14 marca 2019

Mam mięśniaki macicy i pytanie czy jest to bezpieczne? Czy stosuje sięod razu po miesiaczce?

11 lipca 2019

Ewelina G. Zachęcam wszystkie Panie borykajace,się zcioglymi uplawami,i intencjami oraz torbielami na jnikach do zakup Perel Ksiezniczki.Ja osobiście miałam taki problem długo letni.Po zastosowaniu Pereł Ksiezniczki,po 5 tamponach dostałam okres, podczas okresu wyszły że mnie 3 torbiele wysuszone,pokryte grubszą biała skórka,A w środku było czarne,wiurkowate konsystencja,,o wymiarach 4,5cm na 3,5cm. Czuję się dużo lepiej po tej kuracji przede wszystkim ni czuję tego rybnego zapachu,z intymnych miejsc. Naprawde polecam z całego serca ten cudowny ziołowy produkt,bo to co organiczne nie wyrządzi szkody♡

22 września 2020

Nie pomogły

16 lutego 2021

Polecam, szybka obsługa i wysyłka, produktu jeszcze nie użyto, więc na ten temat nic.

13 września 2023

Polecam gorąco, produkty są wysokiej jakości i na pewno będę wracała po nie za każdym razem kiedy będę czuła potrzebę. Udanych zakupów życzę innym klientom

14 kwietnia 2024

Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry, produkt spełnia moje oczekiwania

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium