Blog wpisy
Producenci
Promocje
Generator aktywnego wodoru Yang Sheng H2
Generator aktywnego wodoru Yang Sheng H2

1 250,03 zł

Cena regularna: 2 164,70 zł

Najniższa cena: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

szt.
Faradyczna rozgrzewająca opaska na kolana Fohow 2 sztuki w opakowaniu
Faradyczna rozgrzewająca opaska na kolana Fohow 2 sztuki w opakowaniu

1 250,03 zł

Cena regularna: 2 265,01 zł

Najniższa cena: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

szt.
Kapsułki Młodość Plus
Kapsułki Młodość Plus

2 600,24 zł

Cena regularna: 2 814,11 zł

Najniższa cena: 2 251,29 zł

Cena (EUR): 600,60 €

szt.
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup

1 250,03 zł

Cena regularna: 2 265,01 zł

Najniższa cena: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

szt.
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic

51,09 zł

Cena regularna: 71,00 zł

Najniższa cena: 51,09 zł

Cena (EUR): 11,80 €

szt.
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml

111,70 zł

Cena regularna: 207,81 zł

Najniższa cena: 111,70 zł

Cena (EUR): 25,80 €

szt.
Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao
Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao

129,02 zł

Cena regularna: 154,00 zł

Najniższa cena: 111,70 zł

Cena (EUR): 29,80 €

szt.
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia

99,01 zł

Cena regularna: 116,03 zł

Najniższa cena: 85,72 zł

Cena (EUR): 22,87 €

szt.
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)

89,01 zł

Cena regularna: 103,00 zł

Najniższa cena: 77,06 zł

Cena (EUR): 20,56 €

szt.
Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty  Feniks
Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty Feniks

189,02 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 163,65 zł

Cena (EUR): 43,66 €

szt.
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu  Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza

285,00 zł

Cena regularna: 357,00 zł

Najniższa cena: 246,78 zł

Cena (EUR): 65,83 €

szt.
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty

149,02 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 129,02 zł

Cena (EUR): 34,42 €

szt.

Generator aktywnego wodoru Yang Sheng H2

Generator aktywnego wodoru Yang Sheng H2
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 250,03 zł

Cena regularna: 2 164,70 zł

1250.03
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

ilość szt.
Zyskujesz 125 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 2.97
Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, China
Kod produktu: F615

Opis

AKTYWATOR WODY WODOROWEJ

Czym jest woda wodorowa?

W Japonii woda wzbogacona wodorem otrzymała nazwę wody wodorowej. Dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym i technologicznym pojawiła się możliwość rozpuszczania wodoru w wodzie, dzięki czemu powstaje woda wzbogacona wodorem. Mówiąc w skrócie, woda wodorowa to woda z wysoką zawartością wodoru.

Wraz z rozwojem społeczeństwa zwiększa się tempo życia, środowisko ulega zanieczyszczeniu, z każdym dniem rośnie obciążenie i napięcie w jakim żyją ludzie. Wszystko to przyspiesza procesy starzenia i wywołuje powstawanie różnorodnych chorób. W 1956 roku Denham Harman – lekarz z USA wysnuł znaną „Wolno rodnikową teorię starzenia się” zgodnie z którą, przyczyną starzenia się organizmu i powstawania chorób są wolne rodniki aktywnie powstające w organizmie podczas oddychania, palenia, picia alkoholu, przy intensywnym wysiłku fizycznym, a także pod wpływem promieniowania ultrafioletowego.

Wodór jest jednym z najsilniejszych naturalnych antyoksydantów. Przenika on bezpośrednio do komórek dochodząc do jądra, mitochondrium i wszystkich innych części komórki. Wodór selektywnie neutralizuje szkodliwe wolne rodniki i zapobiega ich powstawaniu.

W porównaniu do innych antyoksydantów, pod względem efektywności wodór 176 razy wyprzedza Wit. C, 290 razy jest lepszy od katechiny, 431 razy od Wit. E oraz 863 razy od koenzymu Q10.

Wodór posiada selektywne działanie antyoksydacyjne, aktywizuje komórki oraz stymuluje metabolizm. Wodór (H2) łączy się z agresywnym tlenem znajdującym się w naszym organizmie, wchodzi z nim w reakcję i usuwa go z organizmu w postaci wody (H2O).

Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii przetwarzania a także wdrożenia technologii kwantowych aktywator wody wodorowej «Yang Sheng H2” dzieli wodę na wodór i tlen, nagromadzając wodór w wodzie. Obecnie podobne urządzenia są bardzo popularne w Japonii, Korei Południowej, w USA, Azji Południowo Wschodniej i na Tajwanie. Badania medyczne wykazały, że zastosowane w aktywatorze wody wodorowej „Yang Sheng H2” technologie kwantowe mają ogromne znaczenie w medycynie współczesnej. Kwanty posiadają właściwości najmniejszych cząstek materii i fal energii o wysokiej częstotliwości. Kwanty są najmniejszymi cząsteczkami i naturze. Mogą swobodnie przenikać do komórek ludzkiego organizmu a następnie przekazywać fale energetyczne i pole energetycznego wszystkich części komórek. Powstaje przy tym rezonans i przewodzenie z falami energetycznymi pola magnetycznego komórki, co sprzyja regeneracji uszkodzonych komórek, uzupełnieniu energii komórkowej, przyspieszeniu procesów dzielenia i metabolizmu komórek, aktywacji funkcji samo regeneracji organizmu i podniesieniu sił życiowych.

Zespół naukowo badawczy Korporacji Fohow na przestrzeni wielu lat pracował nad rozwiązaniem takich problemów technologicznych jak: mała rozpuszczalność wodoru w wodzie, jego zachowanie, skomplikowanie procesu generacji wodoru itp. Te problemy zostały rozwiązane dzięki zastosowaniu specjalnych technologii elektrolizy i użycia nanoglinki. W rezultacie uzyskano unikatowe rozwiązanie – aktywator wody wodorowej „YANGSHENG H2” , generujący wodę z wysoką koncentracją wodoru, posiadającą silny efekt antyoksydacyjny.

Сechy aktywatora wody wodorowej „YANG SHENG H2”

1. Stylowy, ergonomiczny projekt, wygodne używanie

2. W ciągu pięciu minut po aktywowaniu trybu pracy otrzymujemy wodę wzbogaconą wodorem

3. Urządzenie automatycznie stabilizuje prąd elektryczny, co umożliwia wzbogacanie wodorem dowolnej wody. Wystarczy, aby spełniała ona wymogi sanitarne dla wody pitnej.

4. Zastosowano technologię elektrolizy SPE, która umożliwia oddzielanie wodoru od tlenu. Urządzenie posiada otwór atmosferyczny umożliwiający odprowadzenie ozonu i chloru co zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

5. Naczynie jest przenośne. Umożliwia to używanie go nie tylko w domu, ale również w delegacji, w biurze i w innym dowolnym miejscu. W dowolnym miejscu i dowolnym czasie możecie Państwo zaspokoić pragnienie zdrową wodą, wzbogaconą wodorem.

6. Naczynie ładuje się adapterem prądu stałego o niskim napięciu 15 W (bezpieczne napięcie, umożliwiające korzystanie z urządzenia w dowolnej części świata).


Zasada działania
- Wzbogacenie wody atomami wodoru odbywa się metodą elektrolizy wody
- technologia elektrolizy umożliwia równomierne kapsułkowanie cząsteczek wodoru w wodzie, sprzyja stabilnej integracji wody i wodoru, umożliwia osiągnięcie wysokiej i stabilnej koncentracji wodoru.

Jony wodoru wytwarzane przez aktywator wody wodorowej „YANG SHENG H2” wchodzą w reakcję ze szkodliwymi toksycznymi wolnymi rodnikami, zamieniając je w wodę.

Informacje o urządzeniu
-kolba: szkło
-elementy z tworzyw sztucznych: poliwęglan PC
-elementy uszczelniające: silastic i stal nierdzewna 304
-podstawa: tytan pokryty platyną, membrana jonowa SPE, akumulator polimerowy 1000mA
-pojemność 420 ml

W opakowaniu znajduje się:
-aktywator wody wodorowej „YANG SHENG H2”
-ładowarka

"Ostatnie badania podstawowe i kliniczne wykazały, że wodór jest ważnym fizjologicznym czynnikiem regulującym działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne i antyapoptotyczne dla komórek i narządów.[…]” (Źródło: https://www.researchgate.net).

AKTYWATOR WODY Yang Sheng H2
Służy do wzbogacenia wody w wodór. Wodór jest najefektywniejszym antyoksydantem, bo dociera do jądra komórki i usuwa wolne rodniki z komórki. Inne z antyoksydantów jak wit. C czy  wit. E nie docierają do mitochondrium i jądra. Generator wodoru posiada najwyższej jakości membranę tytanowo-platynową, zastosowano też technologię kwantową, która wyróżnia generator wśród urządzeń innych producentów.

 

"Czym jest woda wodorowa i czy powinieneś ją pić
Nauczono nas, że należy wypijać 8-10 szklanek wody dziennie, żeby zachować zdrowie i urodę. Oczywiście, woda to źródło życia – ciało człowieka składa się do 75 procent z wody. Jednak przełykanie szklanka po szklance tej bezsmakowej substancji jakoś nigdy nie wydawało się równie przyjemne jak wypicie dobrego, słodkiego napoju izotonicznego… aż do tej pory.

Woda bogata w wodór, powstała w wyniku dodania protonów i elektronów do starego dobrego H2O, jest znana w Japonii od lat 60 ubiegłego wieku, gdzie nazywano ją roztworem Shin’nooru. Od dziesięcioleci Japończycy pili ją butelkami i używali do kąpieli. Jednak dopiero 1,5 roku temu japońskie ministerstwo zdrowia zatwierdziło używanie nasyconej wodorem kroplówki do celów medycznych (solo lub wraz z innymi lekami), w leczeniu wszystkiego, od odwodnienia po poważne zakażenia. Teraz cały kraj ma obsesję na punkcie wodoru – duże firmy, takie jak Panasonic, sprzedają urządzenia pozwalające wytworzyć wodę nasyconą wodorem w domu, a maniacy zdrowia łykają przeciwstarzeniowe suplementy z wodorem (podobno pomagają pozbyć się przebarwień na twarzy) i zanurzają się w kąpieli z wodorem, żeby uzyskać szereg przeciwzapalnych i przeciwutleniających korzyści dla skóry.

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Posłuchaj tego: W małym badaniu przeprowadzonym w 2011 r. przez Japonię (opublikowanym w „Journal of Photochemistry and Photobiology”), sześć osób, które codziennie przez trzy miesiące kąpały się w nasyconej wodorem wodzie, wykazały znaczną poprawę w zakresie zmarszczek na szyi w porównaniu z grupą kontrolną. W innym badaniu w tej samej publikacji wykazano, że próbki ludzkich fibroblastów uszkodzonych w świetle UV (tj. komórki skóry potraktowane słońcem) zwiększyły dwukrotnie produkcję kolagenu po zanurzeniu w wodzie wodorowej przez trzy dni. To coś dla was, miłośnicy opalania.

Wodór (H) jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem w układzie okresowym. Gdy tylko zostaje spożyty, wędruje po krwiobiegu i – zgodnie z opublikowanym w 2013 r. baaniem opublikowanym w dzienniku „Medical Gas Research” – przedostaje się do mitochondriów, centrów energetycznych komórki, i wnika do jądra, w którym przechowywana jest większa część DNA. Tam, znacznie zmniejsza ilość wolnych rodników – powodujących stan zapalny cząsteczek, związanych ze wszystkim, począwszy od szybszego starzenia się skóry po nowotwory. To istotne: Badanie z 2010 r. opublikowane w „Journal of Clinical Biochemistry and Nutrition” wykazało, że gdy 20 osób z nadwagą lub otyłością z objawami zespołu metabolicznego (wysokie ciśnienie krwi, insulinooporność) piło 1,5 do 2 litrów wody wodorowej dziennie przez 8 tygodni, nie zmieniając przy tym sposobu odżywiania, zaobserwowały one wzrost o 39% enzymu, który wzmacnia ciało przed wolnymi rodnikami; spadek o 43% w stężeniu kwasu tiobarbiturowego, substancji powiązanej z uszkodzeniem oksydacyjnym; i spadek o 13% całkowitego stężenia cholesterolu – co jest porównywalne do działania leków kontrolujących cholesterol.

Nigdy nie byłem tak podekscytowany żadną substancją – mówi dr n. med. dermatolog i naukowiec Nicholas Perricone. – Naprawdę uważam, że zdołamy obniżyć koszty opieki zdrowotnej o jedną trzecią, kiedy ludzie zaczną pić wodę wodorową.

On sam wypija 3 szklanki wody wodorowej dziennie – to optymalna dawka, jak sam twierdzi, pozwalająca uzyskać maksymalne korzyści. Dzień rozpoczyna od jednej szklanki na czczo, co dodaje mu energii, bez typowego rozedrgania towarzyszącego kofeinie. Twierdzi, że przeprowadzone we własnym zakresie testy wykazały, że w ciągu 15 minut od picia wody wodorowej stężenie NADH wzrosło o 10%. NADH to związek wytwarzany przez nasze ciała, który zasila wszystkie komórki (mówi się, że suplementy NADH są stosowane w celu usunięcia tzw. mgły umysłowej). – Jasność umysłu, jaką daje [woda wodorowa], jest fenomenalna – mówi Perricone. Twierdzi także, że dawka wody wodorowej może złagodzić dolegliwości związane ze zmianą strefy czasowej i – potencjalny przełom dla sportowców – przyspieszyć regenerację po treningu. Ta teoria pojawiła się w przeglądzie z 2015 r. w „Journal of Sports Medicine”, w którym badano picie wody wodorowej jako realne leczenie wywołanego aktywnością fizyczną stresu oksydacyjnego.

Slovak zaznacza, że wodór molekularny jest szczególnie skuteczny, ponieważ w przeciwieństwie do innych przeciwutleniaczy, nie tylko jest mikroskopijny, ale i niezwykle wybiórczy pod względem wolnych rodników, którym stawia czoło. Jedną z jego głównych funkcji jest eliminowanie hydroksylu, lub też OH (jedna cząsteczka tlenu, jedna wodoru), który być może jest najbardziej reaktywnym wolnym rodnikiem w organizmie człowieka, i który nasze komórki wytwarzają w wyniku urazu lub stresu oksydacyjnego, a także (w bardzo małych ilościach) po każdej najmniejszej czynności – od oddychania po całonocny taniec w klubie.

Podobnie jak wszystkie wolne rodniki, hydroksyl posiada niesparowany elektron, przez co jest bardziej reaktywny chemicznie i będzie starał się „ukraść” elektron z DNA, ścian komórkowych, czy mitochondrium, tym samym powodując ich zniszczenie.

Jednak woda wodorowa to powstrzymuje, dzieląc się na swoje dwa atomy wodoru. Wówczas każdy z nich oddaje swój pojedynczy elektron „zachłannemu” rodnikowi hydroksylowemu – powodując reakcję chemiczną, która bardziej wydaje się być mistyczna, niż naukowa. Podczas gdy niektóre przeciwutleniacze, takie jak beta-karoten (występujący w marchwi), po oddaniu swojego elektronu, żeby powstrzymać wolne rodniki, mogą same stać się wolnymi rodnikami, wodór wiąże się z wodorem oraz tlenem w cząsteczce hydroksylu, tworząc całkowicie nową, zupełnie nieszkodliwą cząsteczkę: H2O.

To dlatego badanie z 2014 roku, opublikowane w czasopiśmie naukowym „PLOS One”, w którym badano urazowe uszkodzenie mózgu – powodujące wzrost rodników hydroksylowych i stanu zapalnego, i według badań potencjalnie wywołujące choroby Alzheimera i Parkinsona – dowiodło, że gdy myszy piły wodę wodorową po doznaniu urazowego uszkodzenia mózgu, obrzęk mózgu zmniejszał się o połowę."

źródło: https://dobrewiadomosci.net.pl/42552-czym-jest-woda-wodorowa-i-czy-powinienes-ja-pic/?fbclid=IwAR0NYIm0fnum8pzT649TyBpUPFZ0ffcPeBo-KBTJHIJvKEeqgihKZ2671j0

Opinie o produkcie (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium