Blog wpisy
Producenci
Promocje
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Wkładki
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Wkładki
248,00 zł 235,90 zł
szt.
Trzypak Fohow Oral Liquid Eliksir Feniks Kordiceps
Trzypak Fohow Oral Liquid Eliksir Feniks Kordiceps
408,00 zł 405,00 zł
szt.
Trzypak Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao
Trzypak Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao
462,00 zł 439,00 zł
szt.
Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks
Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks
618,00 zł 589,00 zł
szt.
Trzypak Eliksir Trzy Klejnoty Sanbao Oral Liquid Fohow
Trzypak Eliksir Trzy Klejnoty Sanbao Oral Liquid Fohow
618,00 zł 589,00 zł
szt.
Trzypak Fohow Linchzhi Reishi 24 szt. po 0,3 g
Trzypak Fohow Linchzhi Reishi 24 szt. po 0,3 g
309,00 zł 299,00 zł
szt.
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk
223,00 zł 212,00 zł
szt.

Chińskie tampony ziołowe w opiniach użytkowniczek

0
Chińskie tampony ziołowe w opiniach użytkowniczek

Chińskie tampony ziołowe w opiniach użytkowniczek
Perły Książniczki nazywane również chińskimi tamponami ziołowymi zrobiły w ostatnich latach furorę wśród kobiet. Jak to się stało i jak efekty ich stosowania komentują użytkowniczki? Poniżej prezentujemy pogrupowane tematycznie opinie naszych klientek. Więcej komentarzy znajdziecie również na naszym forum.

Koniec z nawracającymi infekcjami
Nawracające infekcje to jeden z najczęstszych problemów, który skłania kobiety do poszukiwania rozwiązań alternatywnych do zachodnich metod leczenia. Chińskie tampony to remedium na nawracające infekcje, w szczególności grzybicze. Wiele kobiet, dla których ratunkiem były dotychczas antybiotyki i maści stosowane zewnętrznie cierpiało z powodu częstych nawrotów dolegliwości. Perły Księżniczki mają działanie oczyszczające a dzięki odbudowaniu nabłonka pochwy wspierają utrzymanie kwaśnego środowiska nieprzyjaznego patogenom (bakteriom i grzybom). Stan taki utrzymuje się bardzo długo.

Większy komfort współżycia
Nasze klientki zgłaszają, że jednym z efektów stosowania chińskich tamponów jest poprawa komfortu współżycia dzięki zwiększonej ilości śluzu. Jeszcze do niedawna problem tzw. suchej pochwy dotyczył gównie kobiet w okresie menopauzalnym. Obecnie to zaburzenie dotyka coraz większej ilości młodych kobiet. Zbyt suche wejście do pochwy jest przyczyną powstawania mikrourazów spowodowanych otarciami oraz bólu w trakcie samego stosunku. Dzięki przywróceniu właściwej budowy nabłonkowi zwiększa się produkcja śluzu, a stosunki płciowe przestają być bolesne.

Regulacja cyklu miesięcznego
Perły Księżniczki sprawdzają się również u kobiet, które mają bardzo nieregularne cykle miesięczne, a chciałby je unormować by zajść w ciążę. Także w tym przypadku chińska medyna przychodzi z pomocą. Już po pierwszym cyklu stosowania unikalnej mieszanki ziołowej, wiele kobiet zauważa zmniejszenie różnic w zakresie długości każdego z cykli. Ułatwia to starania się o maluszka ☺

Perły Księżniczki a wirus brodawczaka ludzkiego (HPV)
Zakażenia HPV to obecnie jedna z najczęściej przenoszonych drogą płciową infekcji. Jako  jedna z niewielu przenosi się również droga kontaktową. Leczenie HPV jest bardzo długotrwałe, kosztowne i długo trzeba oczekiwać na jego efekty. W międzyczasie brodawczak daje dolegliwości bólowe raz powoduje bardzo nieestetyczne zmiany na skórze w okolicach wejścia do pochwy. Chińskie tampony są w tej chorobie bardzo pomocne, często prowadząc do całkowitego ustąpienia objawów i dolegliwości. W porównaniu do tradycyjnej terapii są tańsze a kuracja trwa krócej.

Ciąża
Chińska mieszkanka ziół w kuracji dopochwowej sprzyja zajściu w ciąże. To pozytywne oddziaływanie ma swój wymiar w wielu płaszczyznach: zniwelowaniu dotychczasowych infekcji, wspomożeniu odbudowy i regeneracji naskórka czy przywróceniu kwaśnego środowiska sprzyjającego blokadzie rozwoju patogenów. W wymiarze Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Perły Księżniczki usprawniają przepływ życiodajnej energii Qi pomiędzy meridianami zlokalizowanymi w obrębie miednicy usuwając przyczyny zaburzenia równowagi w organizmie kobiety. Tym samym Perły oddziałując na kilka sposobów wspierają kobiety w staraniach o zajście w ciążę. Komentarze kobiet, które w tym celu korzystały z chińskiej medycyny nie pozostawiają wątpliwości o skuteczności.

Przedstawiliśmy powyżej tylko część opinii użytkowniczek, a za kryterium wyboru przyjęliśmy te, które powtarzają się najczęściej. Wśród pozostałych komentarzy warto również zwrócić uwagę na fakt, że wraz z poprawą komfortu życia dzięki redukcji infekcji, uzyskiwania większej satysfakcji ze zbliżeń, zajścia w ciąże czy regulacji cyklu, zwiększa się również komfort psychiczny kobiet – nie muszą się dłużej martwić o swoje zdrowie intymne. Zyskuje na tym również portfel – leczenie tradycyjne jest zwyczajnie droższe i w przeciwieństwie do Pereł Księżniczki, wymaga częstego powtarzania kuracji.

Zobacz Perły Księżniczki:

Perły Księżniczki

Komentarze do wpisu (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium