Blog wpisy
Producenci
Promocje
Generator aktywnego wodoru Yang Sheng H2
Generator aktywnego wodoru Yang Sheng H2

1 250,00 zł

Cena regularna: 1 669,00 zł

Najniższa cena: 1 669,00 zł

Cena (EUR): 250,00 €

szt.
Faradyczna rozgrzewająca opaska na kolana Fohow 2 sztuki w opakowaniu
Faradyczna rozgrzewająca opaska na kolana Fohow 2 sztuki w opakowaniu

1 250,00 zł

Cena regularna: 2 012,00 zł

Najniższa cena: 2 012,00 zł

Cena (EUR): 250,00 €

szt.
Kapsułki Młodość Plus
Kapsułki Młodość Plus

2 600,00 zł

Cena regularna: 2 950,00 zł

Najniższa cena: 2 950,00 zł

Cena (EUR): 520,00 €

szt.
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia

99,00 zł

Cena regularna: 136,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł

Cena (EUR): 19,80 €

szt.
Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao
Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao

129,00 zł

Cena regularna: 154,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł

Cena (EUR): 25,80 €

szt.
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml

129,00 zł

Cena regularna: 240,00 zł

Najniższa cena: 160,00 zł

Cena (EUR): 25,80 €

szt.
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic

59,00 zł

Cena regularna: 82,00 zł

Najniższa cena: 82,00 zł

Cena (EUR): 11,80 €

szt.
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu  Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza

285,00 zł

Cena regularna: 356,90 zł

Najniższa cena: 264,23 zł

Cena (EUR): 57,00 €

szt.
Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty  Feniks
Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty Feniks

189,00 zł

Cena regularna: 206,00 zł

Najniższa cena: 175,23 zł

Cena (EUR): 37,80 €

szt.
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup

1 250,00 zł

Cena regularna: 2 012,00 zł

Najniższa cena: 2 012,00 zł

Cena (EUR): 250,00 €

szt.
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)

89,00 zł

Cena regularna: 103,00 zł

Najniższa cena: 103,00 zł

Cena (EUR): 17,80 €

szt.
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty

149,00 zł

Cena regularna: 206,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł

Cena (EUR): 29,80 €

szt.

Dziecko Ziemi - pomocnik, rozjemca, matka

0
Dziecko Ziemi - pomocnik, rozjemca, matka

Ziemia jest ośrodkiem życia. Jest mocą, która nas uziemia, rozdaje nam wszystko, czego potrzebujemy, żeby utrzymać harmonię i równowagę w ekosystemie, w zamian prosząc tylko o to, co jej niezbędne do przetrwania. Cicha i stabilna, Ziemia zawsze nas wspiera, daje i pomaga wszystkim żywym istotom. Zawsze mo­żesz na nią liczyć, choć czasami nie zwracasz na nią uwagi. Dziec­ko Ziemi znajdujące się na środku kontinuum żywiołów, jest naturalnym pomocnikiem i opiekunem, ucieleśnieniem energii Ziemi. Jest przyjacielskie, towarzyskie i rozmowne, ale nie prze­pada za byciem w centrum uwagi.

Niemowlęta Ziemi łatwo rozpoznać, bo są najsłodsze, naj-pulchniejsze i najbardziej urocze ze wszystkich. Mają okrągłe policzki, które chcemy podszczypywać i krępą, mocną budowę. Ich ciepła natura przyciąga ludzi, wszyscy kochają niemowlęta i dzieci Ziemi, one z kolei uwielbiają siedzieć na biodrze swojego głównego opiekuna. Jeśli na przykład głównym opiekunem jest mama, to mogą marudzić lub płakać, jeśli przekaże się je tacie lub dziadkowi, chociaż uśmiechają się do nich i bawią z nimi, będąc w ramionach mamy. Dzieci Ziemi częściej niż inne płaczą z tęsk­noty za mamą, kiedy zaczynają chodzić do przedszkola.

Mój syn Nate jest dzieckiem Ziemi. Kiedy był niemowlęciem, znajomi i krewni nazywali go Pulchniaczkiem, przez jego słod­kie policzki. W sklepach uśmiechał się i machał do ludzi, którzy w odpowiedzi podchodzili, żeby do niego pogruchać i po­wiedzieć mi, jaki jest uroczy. Kiedy podrósł, ciężko zniósł mój powrót do pracy. Gonił samochód, machał mi i przesyłaliśmy sobie całusy aż do zakrętu drogi. Do dziś jest bardzo serdecznym i kochającym dzieckiem, bardzo przywiązanym do całej rodziny, włącznie z psem Gingerem.

Kiedy dziecko Ziemi dorasta, staje się małym pomocnikiem mamusi i lubi domowe obowiązki i zajmowanie się innymi dziećmi. Już w młodym wieku czuje się odpowiedzialne za in­nych i bardzo poważnie podchodzi do zajmowania się roślinami i zwierzętami. Uwielbia jeść i poznawać nowe potrawy, lubi piec i gotować. Dziecko Ziemi najlepiej się czuje w czasie rodzinnych imprez. Już we wczesnym wieku okazuje współczucie wobec ży­wych istot i może się rozpłakać, kiedy umrze jego ulubiony ro­baczek. Lubi bawić się przytulankami, a kiedy podrośnie, może zamęczać rodziców o własne zwierzątko.

Jako urodzony rozjemca, dziecko Ziemi pragnie, by wszyscy się ze sobą dogadywali. Jest bardzo kochające, czułe i przywiązane do opiekuna. Ma wielu przyjaciół i jest bardzo rozmowne, niektórzy mogą je nazwać gadułą. Lubi śpiewać i nucić w domu, ale nie prze­pada za byciem w centrum uwagi. Mimo że ma wielu przyjaciół, przejście do nowej klasy może sprawiać pewne problemy, bo przy­wiązuje się do nauczycieli i ciężko jest mu się z nimi rozstać.

Dziecko Ziemi może iść z prądem, ale może też się zamartwiać o rodzinę, przyjaciół i zwierzęta domowe. Nie lubi przebywać z dala od nich przez dłuższy czas. W trudnej sytuacji dziecko Ziemi będzie potrzebowało czasu, by wszystko przemyśleć. Lubi mentalnie radzić sobie z problemami i opracowywać wszystkie możliwe rozwiązania, ale może to prowadzić do martwienia się i obsesyjnych myśli. Ważne jest, aby sprawdzać, co się dzieje, po­magać mu w radzeniu sobie z myślami i emocjami i przyciągać uwagę z powrotem do chwili obecnej.

Wytrącone z równowagi dziecko Ziemi ma skłonności do zmartwień i obsesyjnych myśli. Z powodu potrzeby utrzymywa­nia dobrych kontaktów z innymi może nie wyrażać swoich wła­snych potrzeb i paść ofiarą wykorzystywania za strony otoczenia. Grozi to brakiem pewności siebie, co może być odczytywane jako brak samodzielności. W szkole dziecko Ziemi może poczuć się zdezorientowane zadaniami wymagającymi sortowania dużej ilości informacji, a jeśli nie jest w równowadze, staje się zdezorga­nizowane i bałaganiarskie.

Fizyczny archetyp Ziemi to większe, tęższe i bardziej krępe ciało niż u innych typów, o szerokiej i okrągłej twarzy i dużej głowie.

Joy jest małą pomocniczką mamy i chętnie wspiera ją dobrym słowem albo przytuleniem. Pisze inspirujące wiadomości na ta­blicy mamy i zawsze jest gotowa, żeby kogoś pocieszyć albo po­móc w potrzebie. Kiedy przyjechałam na wizytę domową, żeby pomóc jej bratu po zabiegu wycięcia wyrostka, Joy ciągle była u jego boku. Tak się martwiła o brata, że dostała bólu brzucha i nie poszła do szkoły, żeby z nim zostać. Jako dziewięciolatka zarządzała organizacją przyjęcia urodzi­nowego dla mamy, nawet skontaktowała się z jej znajomymi, żeby ich zaprosić. Joy bardzo zależy na tym, żeby wszyscy w rodzinie się dogadywali. Jej ulubione chwile to rodzinne zloty z różnych okazji. Może wtedy odgrywać rolę gospodyni, która upewnia się, że wszyscy się dobrze bawią i mają to, czego im trzeba. Lubi zajmować się młodszą kuzynką, hołubiąc ją tak, jakby wyobrażała sobie, jak to będzie mieć własne dzieci w przyszłości. Joy jest bardzo towarzyska i rozmowna, kiedy czuje się komfortowo, ale zdarza się jej być nieśmiałą, dopóki nie oswoi się z sytuacją.

 

Źródło: Tradycyjna Medycyna Chińska. Poradnik dla rodziców Zachodu. Jak zrozumieć wyjątkowe potrzeby naszych dzieci i uzdrowić je od wewnątrz., Robin Ray Green

Komentarze do wpisu (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium