Kod rabatowy: 15%_e-Fohow

ważny do 2.04.2023

 
Blog wpisy
Producenci
Promocje
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml
240,00 zł 185,00 zł (37,00 €)
szt.
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk Urolact
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk Urolact
178,00 zł 165,00 zł (33,00 €)
szt.
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Podpaski
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Podpaski
253,00 zł 241,00 zł (48,20 €)
szt.
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Wkładki
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Wkładki
258,00 zł 245,90 zł (49,18 €)
szt.
Trzypak Fohow Oral Liquid Eliksir Feniks Kordiceps
Trzypak Fohow Oral Liquid Eliksir Feniks Kordiceps
408,00 zł 405,00 zł (81,00 €)
szt.
Trzypak Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao
Trzypak Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao
462,00 zł 439,00 zł (87,80 €)
szt.
Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks
Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks
618,00 zł 599,00 zł (119,80 €)
szt.
Trzypak Eliksir Trzy Klejnoty Sanbao Oral Liquid Fohow
Trzypak Eliksir Trzy Klejnoty Sanbao Oral Liquid Fohow
618,00 zł 599,00 zł (119,80 €)
szt.
Trzypak Fohow Linchzhi Reishi 24 szt. po 0,3 g
Trzypak Fohow Linchzhi Reishi 24 szt. po 0,3 g
309,00 zł 299,00 zł (59,80 €)
szt.
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk
228,00 zł 217,00 zł (43,40 €)
szt.

O Fohow

0
O Fohow

FOHOW Corporation (Fohow Group Co., Ltd) - duża międzynarodowa korporacja, która jest zaangażowana w badania, produkcji i sprzedaży wyrobów sanitarnych, na podstawie wiedzy i doświadczenia w tradycyjnej medycynie chińskiej. Siedziba firmy znajduje się w Chinach.

Korporacja FOHOW posiada z powodzeniem funkcjonujące struktury, takie jak Marketing Center, instytut badawczy, Centrum Produkcji, Centrum Administracyjne, Financial Center i inne służby administracyjne, w tym firmy farmaceutyczne FOHOW, firmy biotechnologiczne FOHOW, firmy tekstylne FOHOW, firmę EkoAgro FOHOW, firmy biotechnologiczne FOHOW.

W lutym 2007 r FOHOW firma rozpoczęła swoją działalność na rynku międzynarodowym. Dziś FOHOW rozwija się w ponad 30 krajach i regionach w Europie, Azji i Afryce, gdzie firma otworzyła oddziały i biura, gdzie ludzie z całego świata dowiedzieli się o mocy efektywnej poprawy produkcji, urządzeń, funkcjonalnych wyrobów włókienniczych i produktów do pielęgnacji ciała.

 

Centrum rozwoju i rozwoju produktów - Instytut Yang-Sheng FOHOW
Instytut produktów zdrowotnych żywności w Chinach FOHOW w mieście Zhuhai. Organizacja zebrała pod jej auspicjami kilkadziesiąt wykwalifikowanych specjalistów medycznych tradycyjnej medycyny chińskiej i zdrowej żywności, biologów, inżynierów procesowych i innych znanych ekspertów na najwyższym poziomie, którzy stworzyli pierwszej klasy międzynarodowy zespół badawczy. Możliwe było stworzenie struktury trzech głównych SRI Research Center, Centrum monitorowania i analizy laboratoryjnej, Experimental Experimental Center.

Prywatne instytuty badawcze i bazy produkcyjne, technologia i unikalne receptury TCM - to solidna i niezawodna podstawa do stworzenia najwyższej klasy produktów FOHOW.

Fohow

 

Bazy na uprawę tego surowca do produkcji produktów - spółka EkoAgro FOHOW


Firma EkoAgro FOHOW znajduje się w czystym ekologicznie terenie Chin - miasta Nanyang. Ta ultranowoczesna baza dla upraw warzyw ekologicznych surowców tradycyjnej medycyny chińskiej, zabudowana, która osiąga około dwustu akrów ziemi. Firma otrzymała certyfikaty ISO9001 kontroli jakości oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, a także otrzymała licencję państwową na wywóz składników roślinnych z certyfikatem jakości TCM oraz QS.


Firma EkoAgro FOHOW rośnie surowiec do Korporacji FOHOW jego główną działalnością definiuje i gwarantuje najwyższą jakość produktu FOHOW, który jest wytwarzany z roślin leczniczych tradycyjnej chińskiej jakości farmaceutycznej i najwyższych standardów, uprawianych w ekologicznych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnej biotechnologii i zaawansowanych urządzeń produkcyjnych, w korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie badań naukowych.

Fohow Feniks

 

Baza Produkcyjna

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne FOHOW

FOHOW firmą biotechnologiczną

Biotech Firma FOHOW

Firma tekstylna FOHOW


FOHOW Corporation to 4 główne bazy produkcyjne: FOHOW Pharmaceutical Company, Biotechnology Company FOHOW, FOHOW firmy biotechnologicznej, firmy tekstylnej FOHOW. Głównym celem tych firm jest przetwarzanie ekstrakcji surowca, fermentacja i preparaty biologiczne gotowe farmsyrya.


Zakłady produkcyjne otrzymały certyfikaty GMP, certyfikat kontroli jakości ISO9000, produkty zabezpieczeń certyfikatu HACCP. Ponadto, korzystają z najbardziej zaawansowanych urządzeń oraz w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Ścisła kontrola nad zarządzaniem procesami produkcji, kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji każdej partii wyrobów, przychodzi jako bazy surowcowej procesów szkoleniowych, procesy ekstrakcji składników medycyny chińskiej, a także sposoby farmsyrya przygotowania i fermentacji biologicznej. Każda operacja produkcji jest testowana w ścisłej zgodności z normami kontroli jakości o międzynarodowym standardzie i przy użyciu zaawansowanych operacji technologicznych, oprogramowania i sprzętu zapewni racjonalizację produkcji oraz produktów wysokiej jakości na każdym etapie produkcji.

Warsztaty są wyposażone w zaawansowane systemy znakowania, przed wydaniem każdego produktu zastosowano oznaczenie numeru, który pozwala dokładnie śledzić kierunek przepływu produktów, przyczynia się do skutecznego zarządzania marketingu, zapewnia kontrolę nad sprzedażą produktów na każdym etapie, gwarantuje pełne bezpieczeństwo produktów.

Na terenie bazy produkcyjnej znajduje się w nowoczesnym budynku logistycznego dla efektywnej konfiguracji i optymalizacji partii produkcyjnych dostaw.

Fohow Baza Produkcyjna

 

TAN Yu JI

Czołowy ekspert w dziedzinie nauki o zdrowiu Yang-Sheng Fohow,

Dyrektor Instytutu Badawczego zdrową żywnością Yang-Sheng FOHOW


Wykładowca akademicki Yu Zhi Tang - wybitny przedstawiciel środowiska akademickiego wyższego TCM (Traditional Chinese Medicine), współczesnych Chin. Założycielem współczesnej teorii nauk o zdrowiu. Zastępca Komitetu Strategicznego Rozwoju Przedsiębiorczości Corporation FOHOW.


Honorowy profesor chińskiego TCM Research Institute, emerytowany profesor Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, główny lekarz, profesor, dyrektor naukowy stopień naukowy kandydatów. On wniósł ogromny wkład w rozwój nauki w dziedzinie teorii tradycyjnej medycyny chińskiej i farmakologii, zdrowie Kultura tradycyjna i zdrowego odżywiania, okulistyki itp TCM.


Był laureatem nagród i wartości państwowych i resortowych. Ma ponad 20 publikacji naukowych, autor 4 prac naukowych. W imieniu rządu chińskiego dostarczył medycznej i profilaktycznej opieki zdrowotnej pierwszych osób z wielu krajów przy pomocy dogłębnej znajomości technik i metod leczenia (leczenie) TCM i tradycyjnej kultury utrzymania zdrowia.

On wniósł znaczący wkład w promowanie kultury i zdrowia praktyk TCM na całym świecie, niż jest to powszechnie znana poza Chinami.

Laureat Międzynarodowej Nagrody Naukowej. A. Einstein.

 Yu Zhi Tang Fohow

Komentarze do wpisu (0)

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium