Blog Fohow
Blog kategorie
Producenci
Promocje
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk Urolact
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk Urolact
178,00 zł 165,00 zł
szt.
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Podpaski
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Podpaski
243,00 zł 231,00 zł
szt.
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Wkładki
2PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Wkładki
248,00 zł 235,90 zł
szt.
Trzypak Fohow Oral Liquid Eliksir Feniks Kordiceps
Trzypak Fohow Oral Liquid Eliksir Feniks Kordiceps
408,00 zł 405,00 zł
szt.
Trzypak Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao
Trzypak Perły Księżniczki Fohow Guifei Bao
462,00 zł 439,00 zł
szt.
Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks
Trzypak Fohow Sanqing Oral Liquid Eliksir Feniks
618,00 zł 589,00 zł
szt.
Trzypak Eliksir Trzy Klejnoty Sanbao Oral Liquid Fohow
Trzypak Eliksir Trzy Klejnoty Sanbao Oral Liquid Fohow
618,00 zł 589,00 zł
szt.
Trzypak Fohow Linchzhi Reishi 24 szt. po 0,3 g
Trzypak Fohow Linchzhi Reishi 24 szt. po 0,3 g
309,00 zł 299,00 zł
szt.
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk
2-PAK: 1x Perły Księżniczki + 1x Probiotyk
223,00 zł 212,00 zł
szt.
O firmie

Preparaty z zawartością grzybów wyższych ukazały się pierwszy raz w 1992 roku w Chinach. Utworzono bioimmunoenergoregulatory o szybkim działaniu, które zostały określone mianem nowej generacji biologicznie aktywnych suplementów diety. Chiny stały się prekursorem innowacji w medycynie wschodniej- przez ostatnie lata stały się globalnym liderem nowoczesnych kierunków naukowo- badawczych.

Nowym ważnym etapem w globalnej historii ewolucji innowacyjnych technologii w produkcji biologicznie aktywnych dodatków było urzeczywistnienie unikalnego narodowego projektu. Pierwszy raz na globie stworzono stężone produkty z komórek grzybów wyższych w postaci płynnej – tak zwane bioimmuno – energoregulatory o błyskawicznym działaniu. Za surowiec do preparatów posłużyły grzyby wyższe: Kordiceps chiński, Linchzhi (Reishi), Shiitake. Uzyskano niespotykane do tej pory „BAD-y” czyli biologicznie aktywne dodatki dzięki użyciu innowacyjnych technologii: koncentracji próżniowej, ekstrahowaniu komórek grzybów w warunkach wysokich lub niskich temperatur.

W ostatnim dziesięcioleciu stosowanie tych preparatów pozwoliło na ocenę ich skuteczności. Liczne wysokorozwinięte kraje zarejestrowały preparaty Fohow jako biologicznie aktywne dodatki: przykładowo prestiżowy certyfikat jakości FDA w Ameryce, czy we Francji: certyfikat i rekomendacje do stosowania BAD-ów w krajach członkowskich Unii Europejskiej. Liczni sportowcy stosują preparaty Fohow (przykładowo narodowe reprezentacje Łotwy, Chin, Litwy), ponieważ nie zawierają środków dopingowych.

Amerykańscy naukowcy potwierdzili, że żywność z zawartością chińskiego grzyba Cordiceps sinensis znacząco zwiększa siłę mięśni oraz podwyższa wytrzymałość organizmu ludzkiego. Wyniki swoich badań naukowcy przedstawili na zjeździe Amerykańskiego Towarzystwa Fizjologicznego (American Physiological Society). Objaśniono, że wyciągi z wyższych grzybów chińskich pozwalają na skuteczniejsze przyswajanie tlenu przez komórki organizmu- dzięki czemu sportowcy znoszą pomyślnie długotrwałe obciążenia fizyczne.
Chińscy badacze cały czas kontynuują badania, dzięki czemu technologia produkcji błyskawicznie działających bioimmunoenergoregulatorów uzyskiwanych z grzybów wyższych, została kilka lat temu istotnie ulepszona.

Korporacja Fohow – Feniks jako jedyna w Chinach posiada Instytut Naukowo – Badawczy, gdzie prowadzone są badania laboratoryjne w zakresie pracy nad innowacyjnymi BAD-ami, oraz technologią ich produkcji.

Realizowane są prace w zakresie Bezpieczeństwa preparatów, bada się ich skuteczność i znacznie więcej. Szefem Fohow i jednocześnie twórcą współczesnej medycyny chińskiej jest TAN JUCZŻI, który wcześniej był osobistym lekarzem Mao Tse Tunga, oraz doradcą licznych najwybitniejszych działaczy w Chinach oraz poza granicami Chin.
Profesor Tan Juczżi jest honorowym członkiem Instytutu Naukowo- Badawczego Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, profesorem honoris causa Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, naczelnym lekarzem kraju, promotorem naukowym osób ubiegających się o tytuł naukowy.

Wniósł on wielki wkład w rozwój nauki powiązanej z Teorią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, Tradycyjnej Kultury Zachowania Zdrowia i Zdrowego Odżywiania, oftalmologii itd. Uzyskał wiele nagród rangi państwowej i ministerialnej. Opublikował ponad 20 publikacji naukowych i jest twórcą czterech prac naukowych. Wniósł liczący się wkład w propagowanie Kultury Zachowania Zdrowia i Metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na całym globie, jest znanym i cenionym naukowcem w kraju i za granicą, jest również laureatem Międzynarodowej Nagrody Naukowej im. A. Einsteina.

Zasadniczą misją korporacji Fohow - Feniks jest zachowanie i utrzymywanie zdrowia wśród ludzi na całym świecie oraz stworzenie i rozwój kultury szczęśliwego, zdrowego życia dla całej ludzkości.

DEWIZĄ KORPORACJI FOHOW - FENIKS JEST:
Efektywność stosowanych preparatów (wszystkie produkowane produkty wyróżniają się precyzją i szybkim tempem działania) tworzenie tylko naturalnych i bezpiecznych preparatów (całkowity brak jakichkolwiek środków chemicznych).

"Wytwarzanie produktów na podstawie własnych receptur, przy zastosowaniu najnowocześniejszych współczesnych technologii. Produkowane preparaty charakteryzują się różnym rodzajem działania i działanie oczyszczające organizm działanie regulacyjne (bioimmunoregulacja), działanie regeneracyjne (odżywcze, uzupełniające). Zgodnie z teorią tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC), która mówi, że pożywienie i lekarstwo stanowią jedność", podstawą receptury mniejszych produktów jest naukowa zasada synergizmu.

Produkty korporacji "Feniks" występują w trzech rodzajach: Oczyszczenie (Cin), Regulacja (Tiao), Regeneracja (Bu). Produkcja we wszystkich przedsiębiorstwach korporacji FOHOW FENIKS posiada przyznane najwyższe międzynarodowe certyfikaty jakości GMP, HACCP, ISO. Wskaźniki bezpieczeństwa naszych biologicznie aktywnych suplementów diety w jednych produktach są kilkudziesięciokrotnie, a w innych kilkusetkrotnie niższe od normatywów higienicznych. Najnowsze technologie umożliwiają maksymalne zachowywanie aktywnych składników oraz usuwanie składników nieskutecznych i zbędnych domieszek. Podwyższa to przyswajalność preparatów przez organizm ludzki, gwarantując jeszcze większą efektywność ich działania. We wszystkich przedsiębiorstwach korporacji FOHOW - FENIKS stale przeprowadzana jest wyjątkowo ścisła kontrola jakości produkcji.

Co symbolizuje logo Fohow?

 

Wartości korporacji - logo FOHOW:

Elementy projektu logo zawierają nazwę angielską korporacji: "FOHOW". Obok znajduje się namalowany totem chińskiego feniksa, który wznosi się z rozpostartymi skrzydłami. Logo symbolizuje szerokie perspektywy rozwoju FOHOW i poprawy ludzkości, poprzez osobistą odpowiedzialność korporacji, która ma wielkie aspiracje i myśli. Logo wskazuje także ciągłe doskonalenie się i FOHOW jako markę dobrobytu.

Logo odzwierciedla ideę, że zadowolenie i spokój są pełne zmian i prostota kryje się w gwałtownych uczuciach. FOHOW Corporation, będąc najlepszą firmą dla rozwoju Yang-Sheng kultury chińskiej, ma silne poczucie celu, samoświadomość i stale się rozwija i wytrwale dąży do "promowania kultury zdrowia i poprawy zdrowia ludzkości."

Corporation logo wykonane w złotym kolorze, co wskazuje na wpływ władzy cesarskiej w tradycyjnej kulturze Yang-Sheng, która jest przekazywana w drodze dziedziczenia i rozwoju Yang-Sheng kultury chińskiej. Jednocześnie, witalna energia złoty kolor symbolizuje szybki rozwój, postęp i jasną przyszłość FOHOW!

Rysunek FOHOW logo można podzielić na sześć punktów symbolizujących perspektywy FOHOW, systemu dystrybucyjnego, struktury ładu korporacyjnego, jak również trzy główne teorie uczenia Yang-sheng. Szef Feniks jest symbolem perspektyw spółki :. Aby stać się najbardziej skutecznym w świecie Zdrowia symbolizuje system Phoenix Serca dystrybucja i struktura ładu korporacyjnego. Konsekwencją jest zebranie utalentowanych partnerów i Administracji w celu stworzenia wspólnego Sukcesu FOHOW. Trzy punkty na ogonie feniks symbolizują trzy główne teorie uczenia Yang-sheng: Yang-Sheng psychologii, Yang-sheng zachowań, Yang-Sheng żywności.

 

 

Według legendy, Phoenix - ptak szczęścia, posłaniec niebios; niesie łaskę na swoich ogromnych, potężnych skrzydłach. Zewnętrznie, Phoenix wygląda jak ogromny piękny kolorowy ptak. Co sto lat, według legendy, Phoenix bierze na barki wszystkich smutkach ludzi i odlatuje daleko, daleko, ku wielkiemu powszechnemu pożarowi, w którym spala się z negatywnymi dla ludzkości rzeczami na ramionach.

Ten wyczyn Phoenix poświęcania życia i piękno w zamian za szczęścia i harmonię, które zostały zwrócone do ludzkiego świata! Phoenix wpada w ogień, ale doświadczył męki i bólu, dlatego zmartwychwstaje z popiołów.
Jeszcze bardziej piękny, wraz z nowym upierzeniem, świeciło jasne słońce zatacza kręgi feniks nad Ziemią, przynosząc szczęście i dobre samopoczucie ludzi na całym świecie!

Corporation FOHOW Rush Phoenix, daje wszystkim zdrowia ludzi i szczęście na świecie.
Partnerzy Corporation FOHOW, jak magiczny ptak Phoenix, dążyć do doskonałości, aby stać się lepszymi i lepszymi.

Promujemy miłość, humanitaryzm i tolerancję ... Jesteśmy zobowiązani do realizacji swojego marzenia, marzenie o naszych bliskich, nasz Dream Team! Nasze zwycięstwo jest dedykowane do realizacji marzenia całego społeczeństwa! "Szerzyć kulturę zdrowia i długowieczności Yang-Sheng, aby dać szansę na szczęśliwe i zdrowe życie dla każdego obywatela świata" - to podstawowa idea, misja FOHOW Corporation, która ma stać się najbardziej utytułowanym promotorem zdrowia na całym świecie.

Te trzy podstawowe wartości

Lojalności:  lojalność FOHOW Filantropia: humanizm i miłość dla ludzi Integrity:  uczciwość i szczerość

Pięć zasad postępowania

W zakresie:  szacunek dla starszych

Odwaga:  Odwaga i determinacja

Zasady:  ścisłe przestrzeganie zasad sprawiedliwości:  uczciwość i etyka mądrości  wiedzy.

W 2008 roku FOHOW Corporation pod hasłem "szczerej miłości nie zna granic", ustanowiła Fundusz Nadziei, która zapewnia stałą opiekę dla dzieci i młodzieży na całym świecie, zapewniając wsparcie materialne dla tysięcy dzieci upośledzonych w Europie, Azji i Afryce.

FOHOW Corporation promuje wysoce skuteczne produktów wellness Yang-Sheng na całym świecie, dzięki czemu ludzie z całego świata zdrowe i szczęśliwe. Firma FOHOW zaprojektowała profesjonalistom Wellness wysoki poziom produkcji przeznaczonej na wsparcie rozwoju sportu we wszystkich zakątkach świata, osiągając wysokie wyniki i osiągnięcia. Dalsza kariera FOHOW wznieci miłość w sercach nawet więcej naszych klientów, sympatyków i zwolenników, pomoże jeszcze więcej ludzi na całym świecie akcję radość zdrowego i szczęśliwego życia w przyjaznej i zwartej FOHOW rodzinie!

Fohow Polska Główny Inspektorat Sanitarny- Departament Żywności Prozdrowotnej

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium