Blog Fohow
Blog kategorie
Producenci
Promocje
Generator aktywnego wodoru Yang Sheng H2
Generator aktywnego wodoru Yang Sheng H2

1 250,03 zł

Cena regularna: 2 164,70 zł

Najniższa cena: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

szt.
Faradyczna rozgrzewająca opaska na kolana Fohow 2 sztuki w opakowaniu
Faradyczna rozgrzewająca opaska na kolana Fohow 2 sztuki w opakowaniu

1 250,03 zł

Cena regularna: 2 265,01 zł

Najniższa cena: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

szt.
Kapsułki Młodość Plus
Kapsułki Młodość Plus

2 600,24 zł

Cena regularna: 2 814,11 zł

Najniższa cena: 2 251,29 zł

Cena (EUR): 600,60 €

szt.
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup
Pas faradyczny Fohow - lędźwiowy rozgrzewający kręgosłup

1 250,03 zł

Cena regularna: 2 265,01 zł

Najniższa cena: 1 082,35 zł

Cena (EUR): 288,73 €

szt.
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic
Esencja czosnkowa Fohow kapsułki czosnek garlic

51,09 zł

Cena regularna: 71,00 zł

Najniższa cena: 51,09 zł

Cena (EUR): 11,80 €

szt.
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml
Fohow Oral Liquid Legend Edition 6 x 30ml

111,70 zł

Cena regularna: 207,81 zł

Najniższa cena: 111,70 zł

Cena (EUR): 25,80 €

szt.
Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao
Perły Księżniczki Fohow Tampony Guifei Bao

129,02 zł

Cena regularna: 154,00 zł

Najniższa cena: 111,70 zł

Cena (EUR): 29,80 €

szt.
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia
Kordyceps Eliksir Feniks FOHOW ORAL Cordyceps LIQUID – Kordiceps do picia

99,01 zł

Cena regularna: 116,03 zł

Najniższa cena: 85,72 zł

Cena (EUR): 22,87 €

szt.
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)
Kapsułki FOHOW LINCHZHI 24 sztuki po 0,3 g Feniks (Reishi)

89,01 zł

Cena regularna: 103,00 zł

Najniższa cena: 77,06 zł

Cena (EUR): 20,56 €

szt.
Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty  Feniks
Kordyceps Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty Feniks

119,06 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 189,02 zł

Cena (EUR): 27,50 €

szt.
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu  Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza
Fohow XUEQINFU 120 sztuk po 250 mg Kapsułki Siueczinfu Feniks - oczyszczacz naczyń krwionośnych Nattokinaza

285,00 zł

Cena regularna: 357,00 zł

Najniższa cena: 246,78 zł

Cena (EUR): 65,83 €

szt.
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty
Sanbao Fohow Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty

119,06 zł

Cena regularna: 206,04 zł

Najniższa cena: 149,02 zł

Cena (EUR): 27,50 €

szt.

O firmie

Preparaty z zawartością grzybów wyższych ukazały się pierwszy raz w 1992 roku w Chinach. Utworzono bioimmunoenergoregulatory o szybkim działaniu, które zostały określone mianem nowej generacji biologicznie aktywnych suplementów diety. Chiny stały się prekursorem innowacji w medycynie wschodniej- przez ostatnie lata stały się globalnym liderem nowoczesnych kierunków naukowo- badawczych.

Nowym ważnym etapem w globalnej historii ewolucji innowacyjnych technologii w produkcji biologicznie aktywnych dodatków było urzeczywistnienie unikalnego narodowego projektu. Pierwszy raz na globie stworzono stężone produkty z komórek grzybów wyższych w postaci płynnej – tak zwane bioimmuno – energoregulatory o błyskawicznym działaniu. Za surowiec do preparatów posłużyły grzyby wyższe: Kordiceps chiński, Linchzhi (Reishi), Shiitake. Uzyskano niespotykane do tej pory „BAD-y” czyli biologicznie aktywne dodatki dzięki użyciu innowacyjnych technologii: koncentracji próżniowej, ekstrahowaniu komórek grzybów w warunkach wysokich lub niskich temperatur.

W ostatnim dziesięcioleciu stosowanie tych preparatów pozwoliło na ocenę ich skuteczności. Liczne wysokorozwinięte kraje zarejestrowały preparaty Fohow jako biologicznie aktywne dodatki: przykładowo prestiżowy certyfikat jakości FDA w Ameryce, czy we Francji: certyfikat i rekomendacje do stosowania BAD-ów w krajach członkowskich Unii Europejskiej. Liczni sportowcy stosują preparaty Fohow (przykładowo narodowe reprezentacje Łotwy, Chin, Litwy), ponieważ nie zawierają środków dopingowych.

Amerykańscy naukowcy potwierdzili, że żywność z zawartością chińskiego grzyba Cordiceps sinensis znacząco zwiększa siłę mięśni oraz podwyższa wytrzymałość organizmu ludzkiego. Wyniki swoich badań naukowcy przedstawili na zjeździe Amerykańskiego Towarzystwa Fizjologicznego (American Physiological Society). Objaśniono, że wyciągi z wyższych grzybów chińskich pozwalają na skuteczniejsze przyswajanie tlenu przez komórki organizmu- dzięki czemu sportowcy znoszą pomyślnie długotrwałe obciążenia fizyczne.
Chińscy badacze cały czas kontynuują badania, dzięki czemu technologia produkcji błyskawicznie działających bioimmunoenergoregulatorów uzyskiwanych z grzybów wyższych, została kilka lat temu istotnie ulepszona.

Korporacja Fohow – Feniks jako jedyna w Chinach posiada Instytut Naukowo – Badawczy, gdzie prowadzone są badania laboratoryjne w zakresie pracy nad innowacyjnymi BAD-ami, oraz technologią ich produkcji.

Realizowane są prace w zakresie Bezpieczeństwa preparatów, bada się ich skuteczność i znacznie więcej. Szefem Fohow i jednocześnie twórcą współczesnej medycyny chińskiej jest TAN JUCZŻI, który wcześniej był osobistym lekarzem Mao Tse Tunga, oraz doradcą licznych najwybitniejszych działaczy w Chinach oraz poza granicami Chin.
Profesor Tan Juczżi jest honorowym członkiem Instytutu Naukowo- Badawczego Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, profesorem honoris causa Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, naczelnym lekarzem kraju, promotorem naukowym osób ubiegających się o tytuł naukowy.

Wniósł on wielki wkład w rozwój nauki powiązanej z Teorią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Farmakologii, Tradycyjnej Kultury Zachowania Zdrowia i Zdrowego Odżywiania, oftalmologii itd. Uzyskał wiele nagród rangi państwowej i ministerialnej. Opublikował ponad 20 publikacji naukowych i jest twórcą czterech prac naukowych. Wniósł liczący się wkład w propagowanie Kultury Zachowania Zdrowia i Metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na całym globie, jest znanym i cenionym naukowcem w kraju i za granicą, jest również laureatem Międzynarodowej Nagrody Naukowej im. A. Einsteina.

Zasadniczą misją korporacji Fohow - Feniks jest zachowanie i utrzymywanie zdrowia wśród ludzi na całym świecie oraz stworzenie i rozwój kultury szczęśliwego, zdrowego życia dla całej ludzkości.

DEWIZĄ KORPORACJI FOHOW - FENIKS JEST:
Efektywność stosowanych preparatów (wszystkie produkowane produkty wyróżniają się precyzją i szybkim tempem działania) tworzenie tylko naturalnych i bezpiecznych preparatów (całkowity brak jakichkolwiek środków chemicznych).

"Wytwarzanie produktów na podstawie własnych receptur, przy zastosowaniu najnowocześniejszych współczesnych technologii. Produkowane preparaty charakteryzują się różnym rodzajem działania i działanie oczyszczające organizm działanie regulacyjne (bioimmunoregulacja), działanie regeneracyjne (odżywcze, uzupełniające). Zgodnie z teorią tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC), która mówi, że pożywienie i lekarstwo stanowią jedność", podstawą receptury mniejszych produktów jest naukowa zasada synergizmu.

Produkty korporacji "Feniks" występują w trzech rodzajach: Oczyszczenie (Cin), Regulacja (Tiao), Regeneracja (Bu). Produkcja we wszystkich przedsiębiorstwach korporacji FOHOW FENIKS posiada przyznane najwyższe międzynarodowe certyfikaty jakości GMP, HACCP, ISO. Wskaźniki bezpieczeństwa naszych biologicznie aktywnych suplementów diety w jednych produktach są kilkudziesięciokrotnie, a w innych kilkusetkrotnie niższe od normatywów higienicznych. Najnowsze technologie umożliwiają maksymalne zachowywanie aktywnych składników oraz usuwanie składników nieskutecznych i zbędnych domieszek. Podwyższa to przyswajalność preparatów przez organizm ludzki, gwarantując jeszcze większą efektywność ich działania. We wszystkich przedsiębiorstwach korporacji FOHOW - FENIKS stale przeprowadzana jest wyjątkowo ścisła kontrola jakości produkcji.

Co symbolizuje logo Fohow?

 

Wartości korporacji - logo FOHOW:

Elementy projektu logo zawierają nazwę angielską korporacji: "FOHOW". Obok znajduje się namalowany totem chińskiego feniksa, który wznosi się z rozpostartymi skrzydłami. Logo symbolizuje szerokie perspektywy rozwoju FOHOW i poprawy ludzkości, poprzez osobistą odpowiedzialność korporacji, która ma wielkie aspiracje i myśli. Logo wskazuje także ciągłe doskonalenie się i FOHOW jako markę dobrobytu.

Logo odzwierciedla ideę, że zadowolenie i spokój są pełne zmian i prostota kryje się w gwałtownych uczuciach. FOHOW Corporation, będąc najlepszą firmą dla rozwoju Yang-Sheng kultury chińskiej, ma silne poczucie celu, samoświadomość i stale się rozwija i wytrwale dąży do "promowania kultury zdrowia i poprawy zdrowia ludzkości."

Corporation logo wykonane w złotym kolorze, co wskazuje na wpływ władzy cesarskiej w tradycyjnej kulturze Yang-Sheng, która jest przekazywana w drodze dziedziczenia i rozwoju Yang-Sheng kultury chińskiej. Jednocześnie, witalna energia złoty kolor symbolizuje szybki rozwój, postęp i jasną przyszłość FOHOW!

Rysunek FOHOW logo można podzielić na sześć punktów symbolizujących perspektywy FOHOW, systemu dystrybucyjnego, struktury ładu korporacyjnego, jak również trzy główne teorie uczenia Yang-sheng. Szef Feniks jest symbolem perspektyw spółki :. Aby stać się najbardziej skutecznym w świecie Zdrowia symbolizuje system Phoenix Serca dystrybucja i struktura ładu korporacyjnego. Konsekwencją jest zebranie utalentowanych partnerów i Administracji w celu stworzenia wspólnego Sukcesu FOHOW. Trzy punkty na ogonie feniks symbolizują trzy główne teorie uczenia Yang-sheng: Yang-Sheng psychologii, Yang-sheng zachowań, Yang-Sheng żywności.

 

 

Według legendy, Phoenix - ptak szczęścia, posłaniec niebios; niesie łaskę na swoich ogromnych, potężnych skrzydłach. Zewnętrznie, Phoenix wygląda jak ogromny piękny kolorowy ptak. Co sto lat, według legendy, Phoenix bierze na barki wszystkich smutkach ludzi i odlatuje daleko, daleko, ku wielkiemu powszechnemu pożarowi, w którym spala się z negatywnymi dla ludzkości rzeczami na ramionach.

Ten wyczyn Phoenix poświęcania życia i piękno w zamian za szczęścia i harmonię, które zostały zwrócone do ludzkiego świata! Phoenix wpada w ogień, ale doświadczył męki i bólu, dlatego zmartwychwstaje z popiołów.
Jeszcze bardziej piękny, wraz z nowym upierzeniem, świeciło jasne słońce zatacza kręgi feniks nad Ziemią, przynosząc szczęście i dobre samopoczucie ludzi na całym świecie!

Corporation FOHOW Rush Phoenix, daje wszystkim zdrowia ludzi i szczęście na świecie.
Partnerzy Corporation FOHOW, jak magiczny ptak Phoenix, dążyć do doskonałości, aby stać się lepszymi i lepszymi.

Promujemy miłość, humanitaryzm i tolerancję ... Jesteśmy zobowiązani do realizacji swojego marzenia, marzenie o naszych bliskich, nasz Dream Team! Nasze zwycięstwo jest dedykowane do realizacji marzenia całego społeczeństwa! "Szerzyć kulturę zdrowia i długowieczności Yang-Sheng, aby dać szansę na szczęśliwe i zdrowe życie dla każdego obywatela świata" - to podstawowa idea, misja FOHOW Corporation, która ma stać się najbardziej utytułowanym promotorem zdrowia na całym świecie.

Te trzy podstawowe wartości

Lojalności:  lojalność FOHOW Filantropia: humanizm i miłość dla ludzi Integrity:  uczciwość i szczerość

Pięć zasad postępowania

W zakresie:  szacunek dla starszych

Odwaga:  Odwaga i determinacja

Zasady:  ścisłe przestrzeganie zasad sprawiedliwości:  uczciwość i etyka mądrości  wiedzy.

W 2008 roku FOHOW Corporation pod hasłem "szczerej miłości nie zna granic", ustanowiła Fundusz Nadziei, która zapewnia stałą opiekę dla dzieci i młodzieży na całym świecie, zapewniając wsparcie materialne dla tysięcy dzieci upośledzonych w Europie, Azji i Afryce.

FOHOW Corporation promuje wysoce skuteczne produktów wellness Yang-Sheng na całym świecie, dzięki czemu ludzie z całego świata zdrowe i szczęśliwe. Firma FOHOW zaprojektowała profesjonalistom Wellness wysoki poziom produkcji przeznaczonej na wsparcie rozwoju sportu we wszystkich zakątkach świata, osiągając wysokie wyniki i osiągnięcia. Dalsza kariera FOHOW wznieci miłość w sercach nawet więcej naszych klientów, sympatyków i zwolenników, pomoże jeszcze więcej ludzi na całym świecie akcję radość zdrowego i szczęśliwego życia w przyjaznej i zwartej FOHOW rodzinie!

Fohow Polska Główny Inspektorat Sanitarny- Departament Żywności Prozdrowotnej

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium